sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Filtër

🎁 Llojet bonuseve

88 Kazino për tërheqje të shpejtë Bonuset e Mirëseardhjes

Shqipëri
Exclusive for CBF users Cashable
National Casino
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
419K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në EUR 200 + 50 Free Spins on Mechanical Clover
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Oferta të shkëlqyera mirëseardhjeje
 • Gamë e Gjerë Opsionesh për Mbështetjen ndaj Klientit
 • Miqësor ndaj përdoruesit dhe i përshtatshëm për mobile
 • Platforma është shumë e thjeshtë në përdorim
 • Ofron shumë mënyra për të paguar

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
888 Casino
Editors' rating: 7.08/10
User reviews
6.3M lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Bonus i Mireseardhjes: €140 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €20
Bast: 30xb
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Xhekpote Progresive
 • Filloni nga 10 €
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
Shqipëri
Cashable
888 Casino
Editors' rating: 7.08/10
User reviews
6.3M lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €100
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €10
Bast: No
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ofruesve të ndryshme Software
Shqipëri
Cashable
PokerStars Casino
Editors' rating: 7.08/10
User reviews
1.3M lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 600 USD/EUR/GBP/CAD
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: 10 USD/EUR/GBP/CAD
Bast:
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumë oferta promocionale
 • Përvojë e Fortë Mobile
 • Opsione pagese për t'iu përshtatur çdo lojtari
 • Fast payments
Shqipëri
Cashable
777 Casino
Editors' rating: 6.84/10
User reviews
1.4M lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 200 USD
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: 20 USD
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kasino e madhe
 • Platformë e thjeshtë në përdorim
 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • Ofertë bujare e bonusit të mirëseardhjes
Shqipëri
Cashable
777 Casino
Editors' rating: 6.84/10
User reviews
1.4M lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 100 USD
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: 20 USD
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
 • Bonus bujar i depozitës së parë
 • Good reputation
 • User-friendly website
Shqipëri
Cashable
Spin Casino
Editors' rating: 6.84/10
User reviews
1.9M lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Kahnawake Kahnawake
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në ฿ 16000
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: ฿ 400
Bast: 70x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
Shqipëri
Cashable
Spin Casino
Editors' rating: 6.84/10
User reviews
1.9M lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Kahnawake Kahnawake
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €400
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €20
Bast: 70x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Website optimizuar për Celular
Shqipëri
Cashable
Platin Casino
Editors' rating: 6.77/10
User reviews
3.5M lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €250
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €10
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Opsion per Lojrat Online
 • Ofruesve të ndryshme Software

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
William Hill Casino
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
665K lojtarë

Liçensë:
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Bonus i Mireseardhjes: €300 deri në 300 EUR/GBP/USD
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: 10 EUR/GBP/USD
Bast: 40xb
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
Shqipëri
Cashable
King Billy Casino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
209K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 500 + 100 Free Spins
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
 • Rrotullime ekstra falas
 • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
 • Seleksionim i gjerë lojërash
 • Siguri fantastike
Shqipëri
Cashable
King Billy Casino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
209K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 1 BTC + 250 Free Spins on Aloha King Elvis
Depozita Minimale: 0,0005 BTC
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • ambient miqësor dhe argëtues
 • Promocione Ditore
 • Good navigability
 • Lojëra Live
 • Few payment options
Shqipëri
Cashable
Woo Casino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
314K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në € 100
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: € 20
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Ne dispozicion pa instalim
Shqipëri
Cashable
Betway Casino
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
392K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €250
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €20
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software
Shqipëri
Cashable
Jackpot City Casino
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
855K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $ 400
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $ 10
Bast: 70x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Optimizuar për Celular
 • Pikat e besnikërisë
Shqipëri
Cashable
National Casino
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
419K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €100
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €20
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ofruesve të ndryshme Software
Shqipëri
Cashable
Energy Casino
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
343K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: 25 % deri në 250 EUR
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: 5 EUR
Bast: Not stated
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Adresa është e përshtatshme për mobile
 • Shumë mënyra pagese të disponueshme
 • Opsione të Shkëlqyera të Mbështetjes ndaj Klientit
Shqipëri
Cashable
Ducky Luck Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
Liçensë: No license available
Bonus i Mireseardhjes: 500 % deri në $ 2500
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $ 25
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
Shqipëri
Cashable
BC.Game Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 180% deri në USD 20000
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 400x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Funksion Live Chat
 • Bonus i Rifreskuar Javor
 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Gamë Fantastike Promocionesh
 • Kazino Live
Shqipëri
Cashable
Las Atlantis Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
150K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 300%
Depozita Minimale: $10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
Shqipëri
Cashable
Las Atlantis Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
150K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 280% deri në $2800
Depozita Minimale: $10
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • 24/7 Live Cat
 • Punon në xhekpote progresive!
Shqipëri
Las Atlantis Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
150K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 280% deri në 280%
Depozita Minimale: $20 for BTC/ETH
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Lojra Live të Ofruara

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Bovada Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
290K lojtarë

Liçensë: No license available
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $1000
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale:
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Jo Baste në rrotullime falas
Shqipëri
Cashable
TonyBet Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
22K lojtarë

Liçensë:
UKGC UKGC
Kahnawake Kahnawake
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në £300
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: £10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Website optimizuar për Celular
Shqipëri
Cashable
Cobra Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
57K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €500
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €20
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
Shqipëri
Cashable
GG Bet Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
15K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €100
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €10
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Website optimizuar për Celular

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Las Atlantis Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
150K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 260% deri në 260%
Depozita Minimale: $10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Optimizuar për Celular
 • Lojra Live të Ofruara
Shqipëri
Cashable
ArcaneBet Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
3K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 200 + 50 Free Spins on Book of Dead
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 17.5x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
 • Faqe interneti e këndshme
 • Opsione fleksibël pagese
 • E thjeshtë në kontakt
 • Bonuse të Denja Mirëseardhjeje
Shqipëri
Cashable
Wild Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
305K lojtarë

Liçensë:
Panama Panama
Bonus i Mireseardhjes: 250% deri në $ 1000
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $ 20
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
Shqipëri
Cashable
Lucky Nugget Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
142K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Kahnawake Kahnawake
Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 150%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale:
Bast: 50xb
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Kazino Gati Celular

Finding the best results for you

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.