sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English

Exclusive offers

sq Shqipëri
Kazinoja më e mirë Kazino për tërheqje të shpejtë në Shqipëri 2023
159

Kazinotë e tërheqjes së shpejtë

Kazinoja më e mirë Kazino për tërheqje të shpejtë në Shqipëri 2023

Shqipëri
Cashable
888 Casino
Editors' rating: 7.08/10
User reviews
6.3M lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
5th Deposit Bonus: 30% deri në €350
Depozita Minimale: €10
Bast: 3x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Pikat e besnikërisë
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Certifikata e Besimit
 • Kazino e krijuar
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Lundrim i thjeshtë në faqe

Kazinotë e tërheqjes së shpejtë

Filter by:
Payment Methods
Pronar
 • Zenbet
 • Zecure Gaming Limited
 • YUSI N.V.
Liçensë
 • RO License
 • ES License
 • SE license
 • GR License
 • КРАИЛ
 • BGC
 • AT License
 • BG License
 • CZ License
 • DGA
 • EE License
 • AAMS
 • MX License
 • RS License
 • SK License
 • MGA
 • UKGC
 • Gibraltar
 • Curacao
 • Nigeria
 • Isle of Man
 • Kahnawake
 • Jersey
 • Alderney
 • Swiss License
 • Antigua
 • LV License
 • Costa Rica License
 • Pagcor
 • Panama
 • CEZA
 • HUPIS
 • HU License
 • Montenegro License
 • Portugal License
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Kazinotë e tërheqjes së shpejtë
  • Best Kazinotë e tërheqjes së shpejtë
  • New Kazinotë e tërheqjes së shpejtë
  Klasifikimi
  Shqipëri
  Cashable
  PokerStars Casino
  Editors' rating: 7.08/10
  User reviews
  1.3M lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 600 USD/EUR/GBP/CAD
  Depozita Minimale: 10 USD/EUR/GBP/CAD
  Bast:
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Mbi 999 Lojëra Kazino
  • Online Që nga 2015
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Certifikata e Besimit
  • Programi Besnik
  • Max konvertimit £ 1,000.
  • $name mobile offers NetEnt Touch games celular ofron NetEnt Prek lojra
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Cashable Verified
  Bitcoincasino.io
  Editors' rating: 6.97/10
  User reviews
  239K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100FS
  Depozita Minimale: €15
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Lojra Live të Ofruara
  Shqipëri
  Bet365 Casino
  Editors' rating: 6.89/10
  User reviews
  976K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Karakteristika

  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Certifikata e Besimit
  • Lojrat Scratchcard
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • Kazino Celular përfshira
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • Përkrahje për Live Cat
  • Rulo të Larta VIP Klub
  Shqipëri
  Cashable
  Spin Casino
  Editors' rating: 6.84/10
  User reviews
  1.9M lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus Depozitave i Tretë: 100% deri në €300
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 70x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • 24/7 Live Cat
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Kazino Celular në Dispozicion
  • Lojra Live të Ofruara
  Shqipëri
  Cashable Verified
  777 Casino
  Editors' rating: 6.84/10
  User reviews
  1.4M lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  5th Deposit Bonus: 350 % deri në 350 USD
  Depozita Minimale: 20 USD
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Licencat me bazë të BE-së
  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Plotësisht Kazino pa instalim
  • Baste sportive
  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  • Lojra të mëdha Celular
  • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
  Shqipëri
  Cashable Verified
  Platin Casino
  Editors' rating: 6.77/10
  User reviews
  3.5M lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Deposit Bonus: 5 GBP deri në 5 GBP
  Llojet bonuseve: Deposit Bonus
  Depozita Minimale: 10 GBP
  Bast:
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • Filloni me një biletë të vogël €10
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Licenca UK
  • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
  • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
  • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
  • Para të Gatshme në 5 Minuta
  Shqipëri
  Cashable
  Woo Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  314K lojtarë

  Liçensë:
  EE License EE License
  Curacao Curacao
  Weekend Bonus: 50% deri në EUR 100
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  Shqipëri
  Cashable
  National Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  419K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Friday Bonus: 50% deri në EUR 400 + 100 Free Spins on Santa's Wonderland
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Dizajni miqësor Celular
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  Cashable
  Speedy Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  342K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €500
  Depozita Minimale: €50
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Lojra Live të Ofruara
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Jo Limite në Tërheqje
  • Website optimizuar për Celular
  • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
  Shqipëri
  Cashable
  Betway Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  392K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Bonus Depozitave i Tretë: 50% deri në €500
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Lojrat Kazino më të mira
  • Në dispozicion në Celular
  • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
  • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
  • Live Chat në dispozicion
  • Lehtësisht i Navigueshëm
  Shqipëri
  Cashable
  Jackpot City Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  855K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  4th Deposit Bonus: 100% deri në $400
  Depozita Minimale: $10
  Bast: 70x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
  • Kohë e shkurtër e tërheqjes
  • Ekselent për kumar celular
  • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
  • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
  Shqipëri
  Cashable
  Energy Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  343K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Bonus i Mireseardhjes: 25 % deri në 250 EUR
  Depozita Minimale: 5 EUR
  Bast: Not stated
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Pikat e besnikërisë
  • Online Që nga 2013
  • Dizajni miqësor Celular
  • Licenca UK
  • NetEnt Kazino Live
  • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
  • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
  • 24/7 Live Suport
  Shqipëri
  Cashable Verified
  William Hill Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  665K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Bonus i Mireseardhjes: €300 deri në 300 EUR/GBP/USD
  Depozita Minimale: 10 EUR/GBP/USD
  Bast: 40xb
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Lojra të mëdha Celular
  • Kazino e shkëlqyer live
  • 24/7 Live Suport
  • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
  • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
  Shqipëri
  Rizk Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  826K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Karakteristika

  • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Kazino Online më të mira
  • Licenca UK
  • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
  • Përzgjedhje e mirë e lojrave
  • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
  • Bonus i Rifreskuar Javor
  Shqipëri
  Cashable
  King Billy Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  209K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Rrotullime Falas: 100 FS
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Tipico Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  180K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 100
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast: 2x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  Shqipëri
  Cashable
  Tangiers Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  203K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Bonus Depozitave i Tretë: 300% deri në € 3000
  Depozita Minimale: € 10
  Bast: 35x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim
  Shqipëri
  Cashable
  Syndicate Casino
  Editors' rating: 6.44/10
  User reviews
  46K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  4th Deposit Bonus: 100% deri në €225
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • 24/7 Live Cat
  • Optimizuar për Celular
  • Ofruesve të ndryshme Software
  Shqipëri
  Cashable
  MONOPOLY Casino
  Editors' rating: 6.37/10
  User reviews
  3M lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Bonus i Mireseardhjes: 50 deri në £50
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Optimizuar për Celular
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Lojra Live të Ofruara
  • Jo Limite në Tërheqje
  Shqipëri
  Cashable
  Grosvenor Casino
  Editors' rating: 6.37/10
  User reviews
  1.3M lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Alderney Alderney
  Bonus i Mireseardhjes: £20 deri në 100%
  Depozita Minimale: £20
  Bast: 5xb
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • RNG Certifikuar
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
  • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
  • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
  • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
  • 24/7 Live Suport
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  Shqipëri
  Party Casino
  Editors' rating: 6.37/10
  User reviews
  1.3M lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Karakteristika

  • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Kazno Celular të mëdha
  • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
  • Mbështetje Njohurish
  • Kazino Fantastike Live
  Shqipëri
  Leovegas Casino
  Editors' rating: 6.37/10
  User reviews
  173K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e madhe për të gjithë
  Shqipëri
  Cashable
  Crashino Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  Liçensë: No license available
  Jo Depozit Bonus: 10 FS deri në USD 100
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  • E thjeshtë në përdorim
  • ambient miqësor dhe argëtues
  • Dizajn i pastër, plot ngjyra dhe i drejtpërdrejtë
  • Menu e pastër dhe e organizuar
  Shqipëri
  Cashable
  Bitdreams Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  2K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Weekend Bonus: 50% deri në EUR 250 + 100 Free Spins
  Depozita Minimale: EUR 200
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Lojëra të mëdha Kazino
  • Shumë elektronike
  • Faqe interneti miqësore për mobile
  • Opsion fantastik për fillestarët
  • Opsione të mira pagese
  Shqipëri
  Cashable
  ArcaneBet Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  3K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 200 + 50 Free Spins on Book of Dead
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Baste sportive
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
  • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
  • Mënyra e ofruar pa instalim
  Shqipëri
  Cashable
  Fight Club Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  4K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Tuesday Bonus: 50% deri në EUR 1000
  Llojet bonuseve: Për lojtarët ekzistues
  Depozita Minimale: EUR 500
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Optimizuar për Celular
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Lojra Live të Ofruara
  Shqipëri
  Cashable Verified
  Kosmonaut Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Weekend Bonus: 50% deri në EUR 500
  Llojet bonuseve: Për lojtarët ekzistues
  Depozita Minimale: EUR 40
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Shumë Promovime
  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  Shqipëri
  Cashable
  Abo Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  8K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Saturday Deposit Bonus: 60% deri në BTC 0.05
  Llojet bonuseve: Për lojtarët ekzistues
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Më e madhe Kazino Celular
  • Dhoma e Kazinosë Live
  • Bonus i mirë mirëseardhje
  Shqipëri
  Cashable
  Casinonic Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Wednesday Bonus: 200 FS
  Llojet bonuseve: Për lojtarët ekzistues
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Pagim i Shpejtë
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Lojra Live të Ofruara
  • Website optimizuar për Celular

  Finding the best results for you

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.