sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

262 Kazino Lojërash në Çast Bonuse me Depozitë të Dytë

Cashable
$200 Bonus Depozitave i Dytë at Phoenician Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: $200 deri në 25% Phoenician Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$50 Depozita Minimale
30xb Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Kazno Celular të mëdha
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
Cashable
€500 Bonus Depozitave i Dytë at BetPlay Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: €500 deri në 50% BetPlay Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Shtyrje Manuale
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Mbështetje Njohurish
 • Novomatik Lojra Elektronike
Cashable
$4000 Bonus Depozitave i Dytë at Grand Parker Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: $4000 deri në 400% Grand Parker Casino
Rishikim
$21 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
Cashable
$1250 Bonus Depozitave i Dytë at Grand Parker Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: $1250 deri në 125% Grand Parker Casino
Rishikim
$21 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
Cashable
£200 Bonus Depozitave i Dytë at Sapphire Rooms
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: £200 deri në 100% Sapphire Rooms
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • 24/7 Live Suport
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Cashable
€100 Bonus Depozitave i Dytë at Magic Star Live Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: €100 deri në 50% Magic Star Live Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
32x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Lojra të mëdha Celular
 • Mbështetje Njohurish
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
€300 Bonus Depozitave i Dytë at Almighty Vikings Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: €300 deri në 75% Almighty Vikings Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Përkrahje për Live Cat
 • Live LojëratKazino
 • Mënyra e ofruar pa instalim
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Cashable
€200 Bonus Depozitave i Dytë at Fortune Frenzy Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: €200 deri në 100% Fortune Frenzy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30xb Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Shtyrje Manuale
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Fortune Frenzy Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Ka Live Lojëra Kazino
Cashable
€150 Bonus Depozitave i Dytë at Fortune Frenzy Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: €150 deri në 100% Fortune Frenzy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30xb Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Filloni nga 10 €
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
Cashable
$50 Bonus Depozitave i Dytë at Gamebookers Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: $50 deri në 100% Gamebookers Casino
Rishikim
Depozita Minimale
60x(d+b) Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
Cashable
£100 Bonus Depozitave i Dytë at Spin Genie Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: £100 deri në 50% Spin Genie Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
30x Bast
Alderney Alderney Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Cashable
100% Bonus Depozitave i Dytë at Bet4Joy Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: 100% deri në €200 Bet4Joy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€200 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software
Cashable
100% Bonus Depozitave i Dytë at LotaPlay Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: 100% deri në €300 LotaPlay Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
30x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Ofruesve të ndryshme Software
Cashable
200% Bonus Depozitave i Dytë at 9Winz Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: 200% deri në 150 000 INR 9Winz Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
500 INR Depozita Minimale
25x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
Cashable
100% Bonus Depozitave i Dytë at SuperSlots Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: 100% deri në $1,000 SuperSlots Casino
Rishikim
$20 Depozita Minimale
35x Bast
Panama Panama Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
Cashable
250% Bonus Depozitave i Dytë at SlotsN Bets Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: 250% deri në £1000 SlotsN Bets Casino
Rishikim
£25 Depozita Minimale
50x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ofruesve të ndryshme Software
$1000 Bonus Depozitave i Dytë at Casino Hermes
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: $1000 deri në 400% Casino Hermes
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Jo Limite në Tërheqje
Cashable
€100 Bonus Depozitave i Dytë at Ikibu Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: €100 deri në 50% Ikibu Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • 24/7 Live Cat
 • Optimizuar për Celular
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
Cashable
€250 Bonus Depozitave i Dytë at Suomi Vegas Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: €250 deri në 50% Suomi Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€50 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Mbështetje Njohurish
 • Ka Novomatiks
Cashable
2500sek Bonus Depozitave i Dytë at Sverige Kronan Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: 2500sek deri në 50% Sverige Kronan Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
250 SEK Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Novomatik Lojra Elektronike
Cashable
£200 Bonus Depozitave i Dytë at Vera John UK Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: £200 deri në 50% Vera John UK Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Vera John UK Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Vera John UK Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Live LojëratKazino
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
Cashable
€150 Bonus Depozitave i Dytë at Luck Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: €150 deri në 50% Luck Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Kazino Celular përfshira
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
Cashable
£300 Bonus Depozitave i Dytë at Deal or No Deal Spins Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: £300 deri në 25% Deal or No Deal Spins Casino
Rishikim
£10 Depozita Minimale
35xb Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Tërheqja Pa Limit
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Website optimizuar për Celular
Cashable
£300 Bonus Depozitave i Dytë at Deal or No Deal Spins Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: £300 deri në 25% Deal or No Deal Spins Casino
Rishikim
£10 Depozita Minimale
35xb Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Deal or No Deal Spins Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
Cashable
€50 Bonus Depozitave i Dytë at Casinovo Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: €50 deri në 50% Casinovo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€30 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Cashable
€300 Bonus Depozitave i Dytë at LimoPlay Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: €300 deri në 50% LimoPlay Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Opsion per Lojrat Online
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Ka Live Lojëra Kazino
Cashable
€100 Bonus Depozitave i Dytë at LimoPlay Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: €100 deri në 50% LimoPlay Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
 • Gati për Celular
Cashable
£580 Bonus Depozitave i Dytë at Maxxxcasino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: £580 deri në 150% Maxxxcasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
50x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Dizajni miqësor Celular
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
Cashable
£280 Bonus Depozitave i Dytë at Maxxxcasino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: £280 deri në 150% Maxxxcasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
65x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Maxxxcasino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Kazino Gati Celular
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
$200 Bonus Depozitave i Dytë at King Solomons Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: $200 deri në 200% King Solomons Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Opt-në e nevojshme.
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.