sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

399 Kazino Lojërash në Çast Për lojtarët ekzistues

Cashable
50% Deposit Bonus at Richprize Casino
Cashable
Vlerësuar: 8.37/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 50% deri në EUR 200 Richprize Casino
Rishikim
EUR 25 Depozita Minimale
Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Bonuse të pabesueshme
 • Seleksionim fantastik i opsioneve të pagesës
 • Seleksionim fantastik lojërash
 • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
Exclusive for CBF users Cashable
10 FS Rrotullime Falas at Greenspin Casino
Exclusive for CBF users Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 FS Greenspin Casino
Rishikim
Depozita Minimale
10x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Skuadër e mbështetjes ndaj klientit reaguese
 • Shumë mënyra pagese pranohen
 • Kazino live e hapur
 • Ka një kod promocional

Lojërat e Lejuara

Zeus the Thunderer Mr. Slotty Riot Mascot Prince of Persia Mascot Pinup Dolls Mascot
Exclusive for CBF users
12FS Rrotullime Falas at Joker Win Casino
Exclusive for CBF users
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 12FS Joker Win Casino
Rishikim
UAH 100 Depozita Minimale
20x Bast
КРАИЛ КРАИЛ Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Rrotullime ekstra falas
 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • Seleksionim fantastik i opsioneve të pagesës
 • Bonus bujar i depozitës së parë

Lojërat e Lejuara

Book of Sun Booongo
Exclusive for CBF users Cashable
200% Match bonus at Mad Money Casino
Exclusive for CBF users Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Match bonus: 200% deri në EUR 250 Mad Money Casino
Rishikim
EUR 20 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
 • Përvojë mobile relativisht e mirë
 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • Opsione të mira pagese
 • Good casino games
Cashable
60 FS Rrotullime Falas at Europa Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.94/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 60 FS Europa Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 20 Depozita Minimale
50x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë
 • Shumë oferta promocionale
 • Adresë e sigurt dhe e besuar
 • Kazino për lojë të menjëhershme

Lojërat e Lejuara

Jackpot Giant Playtech White King Playtech Frankie Dettoris Magic Seven Playtech Halloween Fortune Playtech Halloween Fortune II Playtech Selfie Elfie Playtech
Cashable
120 FS Rrotullime Falas at Red Dog Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 120 FS deri në $ 300 Red Dog Casino
Rishikim
$ 10 Depozita Minimale
20x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Live Chat në dispozicion
 • Metoda të sigurta pagese
 • Shumë elektronike
 • Licencuar dhe rregulluar
Cashable
100 Rrotullime Falas at King Billy Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 100 deri në No Max King Billy Casino
Rishikim
€/$ 50 Depozita Minimale
20x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim

Lojërat e Lejuara

Queen of Fire Spinomenal
Cashable
20 FS Rrotullime Falas at Casino X
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 FS Casino X
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 5 Depozita Minimale
20x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • Bonus i madh mirëseardhjeje në depozitën e parë
 • Siguri fantastike
 • Opsione fleksibël pagese
Cashable
250FS Rrotullime Falas at GetSlots Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 250FS GetSlots Casino
Rishikim
EUR 25 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Ka një bonus fantastik mirëseardhjeje
 • Siguri e gjerë online

Lojërat e Lejuara

Lucky Lady Moon BGAMING
Cashable
200 FS Rrotullime Falas at BitStarz Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 200 FS deri në EUR 100 BitStarz Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 30 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Online më të mira
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Adresë e sigurt dhe e besuar
 • Seleksionim fantastik lojërash
 • Opsione të mira pagese
Cashable
150 FS Rrotullime Falas at Slotum Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 150 FS Slotum Casino
Rishikim
EUR 10 Depozita Minimale
Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Program i fortë besnikërie
 • Platformë e thjeshtë në përdorim
 • Transaksione të sigurta
 • Faqe interneti miqësore për mobile
 • Licencuar dhe rregulluar

Lojërat e Lejuara

Squidpot BGAMING
Cashable
270 FS Rrotullime Falas at Candy Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 270 FS Candy Casino
Rishikim
EUR 40 Depozita Minimale
25x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Rrotullime ekstra falas
 • Gamë e gjerë valutash
 • Miqësor ndaj përdoruesit dhe i përshtatshëm për mobile
 • Metoda të sigurta pagese
 • Shumë oferta promocionale
Cashable
100FS Rrotullime Falas at Uptown Aces Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 100FS deri në $ 500 Uptown Aces Casino
Rishikim
Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
 • Adresë e sigurt dhe e besuar
 • Përvojë mobile relativisht e mirë
 • Shumë promocione dhe bonuse
 • Seleksionim fantastik i lojërave Bingo dhe lojërave elektronike

Lojërat e Lejuara

God of Wealth Red Tiger Gaming
Cashable
100 FS Rrotullime Falas at Cobra Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 100 FS Cobra Casino
Rishikim
€ 20 Depozita Minimale
Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pikat e besnikërisë
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
Cashable
100 FS Rrotullime Falas at Wild Fortune Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 100 FS Wild Fortune Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 20 Depozita Minimale
40x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Ne dispozicion pa instalim

Lojërat e Lejuara

Book of Dead Play'n GO
Cashable
100 FS Rrotullime Falas at BAO Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 100 FS deri në EUR 50 BAO Casino
Rishikim
EUR 30 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Online më të mira
 • Adresë e sigurt dhe e besuar
 • Bonuse të pabesueshme
 • Siguri e gjerë online
 • Promocione Ditore
Cashable
100 FS Rrotullime Falas at Beem Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 100 FS Beem Casino
Rishikim
EUR 25 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • E përshtatshme për mobile
 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
Cashable
100 FS Rrotullime Falas at ArcaneBet Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 100 FS ArcaneBet Casino
Rishikim
EUR 10 Depozita Minimale
17.5x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumë oferta promocionale
 • Metoda të sigurta pagese
 • Shijoni shtimin e lojërave elektronike
 • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
 • Një shumëllojshmëri e gjerë e lojërave bingo dhe kazino

Lojërat e Lejuara

Cat Wilde and the Doom of Dead Play'n GO
Cashable
100 FS Jo Depozit Bonus at BitDice Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: 100 FS BitDice Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
25x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Kazino Online më të mira
 • Tërheqjet e Castit
 • Vlera të Larta Promovimet
Cashable
100 FS Rrotullime Falas at Bitdreams Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 100 FS deri në EUR 50 Bitdreams Casino
Rishikim
EUR 30 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojëra elektronike dhe me fitime në çast
 • Metoda të sigurta pagese
 • Shumë Promocione
 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • ambient miqësor dhe argëtues

Lojërat e Lejuara

Lucky Lady Moon BGAMING
Cashable
80 FS Rrotullime Falas at Beem Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 80 FS Beem Casino
Rishikim
EUR 20 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Gamë e Gjerë Opsionesh për Mbështetjen ndaj Klientit
 • Kjo faqe ka një aplikacion mobile
 • Adresë e sigurt dhe e besuar
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
Cashable
75 FS Rrotullime Falas at Bitdreams Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 75 FS deri në EUR 50 Bitdreams Casino
Rishikim
EUR 30 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Bonuset e mira
 • Shumë loëra elektronike të disponueshme
 • Ka oferta promocionale ditore
 • Përvojë argëtuese, me temë

Lojërat e Lejuara

Starburst NetEnt
Cashable
70 FS Rrotullime Falas at Beem Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 70 FS Beem Casino
Rishikim
EUR 25 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Lojra Live të Ofruara
 • Ka një bonus fantastik mirëseardhjeje
 • Metoda të sigurta pagese
 • Plotësisht i pajtueshëm në mobile
Cashable
65 FS Rrotullime Falas at Bitdreams Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 65 FS deri në EUR 50 Bitdreams Casino
Rishikim
EUR 30 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Faqe interneti miqësore për mobile
 • Seleksionim fantastik i lojërave Bingo dhe lojërave elektronike
 • Pak opsione të metodave të pagesës
 • Mbështetje e shpejtë dhe profesionale ndaj klientit
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit

Lojërat e Lejuara

Demi Gods II Spinomenal
Cashable
55 FS Rrotullime Falas at Bitdreams Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 55 FS deri në EUR 50 Bitdreams Casino
Rishikim
EUR 30 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Përvojë e Fortë Mobile
 • Chat-i live i hapur 24/7
 • Dizajn i faqes së internetit festiv dhe argëtues
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit

Lojërat e Lejuara

Olympus Genesis Gaming
Cashable
200 FS Rrotullime Falas at Candy Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 200 FS deri në EUR 500 Candy Casino
Rishikim
EUR 20 Depozita Minimale
25x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonus pa Pagesë
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Live Chat në dispozicion
 • Promovimet javore për të kërkuar
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live

Lojërat e Lejuara

Time Travel Tigers Yggdrasil Gaming
Cashable
200FS Rrotullime Falas at Candy Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 200FS Candy Casino
Rishikim
EUR 25 Depozita Minimale
25x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Skemë besnikërie
 • Një gamë e gjerë e seleksionimit të lojërave
 • Përvojë Mobile e Mirë-Dizenjuar
 • Gamë e mirë promocionesh
 • Bonuse të Denja Mirëseardhjeje
Cashable
25 FS Rrotullime Falas at Grande Vegas Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 FS deri në USD 180 Grande Vegas Casino
Rishikim
Depozita Minimale
60x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Bonuse të mëdha mirëseardhjeje
 • Ofron shumë promocione
 • Faqe interneti miqësore për mobile
 • Chat live

Lojërat e Lejuara

Cleopatras Gold Leander Games
Cashable
20 FS Rrotullime Falas at Black Lotus Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 FS deri në $ 100 Black Lotus Casino
Rishikim
Depozita Minimale
60x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Platformë e thjeshtë në përdorim
 • Skuadër e mbështetjes ndaj klientit reaguese
 • Shumë mënyra të sigurta pagese
 • Bonuse të Denja Mirëseardhjeje
 • Aplikacion i këndshëm mobile

Lojërat e Lejuara

Gems n Jewels Genii
Cashable
20 FS Rrotullime Falas at Black Lotus Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 FS Black Lotus Casino
Rishikim
$20 Depozita Minimale
60x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Shumë oferta promocionale
 • Softuer i besuar dhe i sigurt
 • Bonus bujar i depozitës së parë
 • E thjeshtë për ta kontaktuar për ndihmë

Lojërat e Lejuara

Sweet Success Saucify

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.