sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

62 Kazino Lojërash në Çast Bonuse me Kthim Parash

£100 Bonus i Kthimit të Parave at Sapphire Rooms
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: £100 deri në 10% Sapphire Rooms
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Kazino Celular përfshira
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Cashable
- Bonus i Kthimit të Parave at Fortune Frenzy Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: - deri në 20% Fortune Frenzy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£50 Depozita Minimale
Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kazino Celulare më të mira
 • Shumë Promovime
 • Uk Kumar License
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • NetEnt Kazino Live
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Poker Turne të mëdha
Cashable
€500 Bonus i Kthimit të Parave at Gamebookers Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: €500 deri në 50% Gamebookers Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
2x Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
Cashable
20% Bonus i Kthimit të Parave at Winbig 21 Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: 20% deri në 20% Winbig 21 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojra Live të Ofruara
 • Vendos baste €5 për raund
 • Kazino Gati Celular
 • 24/7 Live Suport
Cashable
0,2 Bonus i Kthimit të Parave at Winbig 21 Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: 0,2 deri në 20% Winbig 21 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • 24/7 Live Suport
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Cashable
5% Bonus i Kthimit të Parave at SlotsN Bets Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: 5% deri në €2000 SlotsN Bets Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
5x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software
Cashable
£50 Bonus i Kthimit të Parave at Bell Fruit Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: £50 deri në 20% Bell Fruit Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Licenca UK
 • Kazno Celular të mëdha
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Shpërblim i Sistemit
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
Cashable
£50 Bonus i Kthimit të Parave at Bell Fruit Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: £50 deri në 50% Bell Fruit Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Uk Kumar License
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Shpërblim i Sistemit
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
Cashable
£5 Bonus i Kthimit të Parave at Bell Fruit Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: £5 deri në 100% Bell Fruit Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£1 Depozita Minimale
3x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Kazino Celulare më të mira
 • Certifikata e Besimit
 • Baste sportive
 • 24/7 Live Suport
Cashable
£20 Bonus i Kthimit të Parave at Bell Fruit Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: £20 deri në 50% Bell Fruit Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Licenca UK
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Përkrahje për Live Cat
 • Aventurë Kazino me histori interesante
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Cashable
£50 Bonus i Kthimit të Parave at Money Gaming Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: £50 deri në £50 Money Gaming Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojrat Scratchcard
 • Përkrahje për Live Cat
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
£5 Bonus i Kthimit të Parave at Money Gaming Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: £5 deri në £5 Money Gaming Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • Gati për Celular
Cashable
£20 Bonus i Kthimit të Parave at Money Gaming Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: £20 deri në £20 Money Gaming Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
Cashable
10% Bonus i Kthimit të Parave at VixCasino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në 10% VixCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
55x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Në dispozicion në Celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
Cashable
20% Bonus i Kthimit të Parave at Panther Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: 20% deri në 20% Panther Casino
Rishikim
$35 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Kazino Gati Celular
Cashable
€500 Bonus i Kthimit të Parave at 1 Live Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: €500 deri në 15% 1 Live Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€15 Depozita Minimale
12x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Optimizuar për Celular
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Përkrahje për Live Cat
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
Cashable
€100 Bonus i Kthimit të Parave at 1 Live Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: €100 deri në 50% 1 Live Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
35x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Siguruar me SSL kod
 • Dizajni miqësor Celular
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
Cashable
£100 Bonus i Kthimit të Parave at Lucky Balls Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: £100 deri në 10% Lucky Balls Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Opsion per Lojrat Online
 • Lojrat Scratchcard
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
Cashable
$50 Bonus i Kthimit të Parave at Jackpot Luck Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: $50 deri në 10% Jackpot Luck Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Gati për Celular
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
Cashable
$50 Bonus i Kthimit të Parave at Cyber Club Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: $50 deri në 10% Cyber Club Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
35x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Themeluar në 2013, Cyber Club Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Ekselent për kumar celular
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
Cashable
€100 Bonus i Kthimit të Parave at EuroCasinoBet
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: €100 deri në 10% EuroCasinoBet
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
60x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Kazino Online më të mira
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
Cashable
$500 Bonus i Kthimit të Parave at Players Only Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: $500 deri në 25% Players Only Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
35xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Lojra Live të Ofruara
 • Players Only Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Bastet sportive dhe kazino në një
Cashable
€500 Bonus i Kthimit të Parave at Sunset Slots Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: €500 deri në 15% Sunset Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
25xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Ekselent për kumar celular
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
Cashable
€5 000 Bonus i Kthimit të Parave at Codeta Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: €5 000 deri në 10% Codeta Casino
Rishikim
Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Dizajni miqësor Celular
 • Kazino Online më të mira
 • Vendos baste €5 për raund
Cashable
€100 Bonus i Kthimit të Parave at Codeta Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: €100 deri në 15% Codeta Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Codeta Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
Cashable
€600 Bonus i Kthimit të Parave at Megawins Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: €600 deri në 15% Megawins Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
35xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pajtueshmëri Celulare
 • Funksion Live Chat
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
 • Software provuara te drejta
Cashable
€500 Bonus i Kthimit të Parave at Megawins Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: €500 deri në 15% Megawins Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
35xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
€1 000 Bonus i Kthimit të Parave at OceanBets Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: €1 000 deri në 50% OceanBets Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
33x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Opsion per Lojrat Online
 • Shume Metoda tërheqjes
Cashable
$500 Bonus i Kthimit të Parave at Grand Macao Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: $500 deri në 100% Grand Macao Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Cashable
$500 Bonus i Kthimit të Parave at Grand Macao Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: $500 deri në 100% Grand Macao Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Mbështetje Njohurish
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Website optimizuar për Celular

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.