sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

105 Kazino Lojërash në Çast Rrotullime Falas

10 Rrotullime Falas at Sapphire Rooms
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 Sapphire Rooms
Rishikim
£10 Depozita Minimale
30xb Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Ekselent për kumar celular
50 Rrotullime Falas at LuckyWinSlots Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 LuckyWinSlots Casino
Rishikim
$20 Depozita Minimale
50xb Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
50 Rrotullime Falas at LuckyWinSlots Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 LuckyWinSlots Casino
Rishikim
$50 Depozita Minimale
50xb Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Lojra të mëdha Celular
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
50 Rrotullime Falas at Almighty Vikings Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 Almighty Vikings Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Kazino Online më të mira
 • Licenca UK
 • Funksion Live Chat
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Cashable
20 Rrotullime Falas at Fortune Frenzy Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 deri në 20 Fortune Frenzy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30xb Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
Cashable
- Rrotullime Falas at Fortune Frenzy Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: - deri në 20 Fortune Frenzy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
20xb Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Bonus pa Pagesë
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Kazino Fantastike Live
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
Cashable
- Rrotullime Falas at Fortune Frenzy Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: - deri në 50 Fortune Frenzy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
20xb Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Licenca UK
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Kazno Celular të mëdha
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Shpërblim i Sistemit
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
Cashable
108 Rrotullime Falas at Spin Genie Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 108 Spin Genie Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
Bast
Alderney Alderney Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
Cashable
20 Rrotullime Falas at Bet4Joy Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 deri në 20 FS Bet4Joy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ofruesve të ndryshme Software
Cashable
250 Rrotullime Falas at Suomi Vegas Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 250 deri në 250 Suomi Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€25 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Funksion Live Chat
 • Lojrat Xhekpot
 • Ekselent për kumar celular
Cashable
50 Rrotullime Falas at Suomi Vegas Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 Suomi Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Ekselent për kumar celular
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
Cashable
75 Rrotullime Falas at Sverige Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 75 deri në 75 Sverige Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
100 SEK Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ekselent për kumar celular
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Mbështetje Njohurish
Cashable
60 Rrotullime Falas at Sverige Kronan Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 60 Sverige Kronan Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Lojrat Scratchcard
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
5 Rrotullime Falas at Stan James Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 5 Stan James Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
20x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Stan James Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Lojrat Scratchcard
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Dizenjo Miqesore per Celular
- Rrotullime Falas at Infinitybet Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: - Infinitybet Casino
Rishikim
No minimum Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojra të mëdha Celular
 • Funksion Live Chat
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
Cashable
40 Rrotullime Falas at AmorBingo Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 40 deri në 40 AmorBingo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
100 SEK Depozita Minimale
20x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Opt-në e nevojshme.
 • RNG Certifikuar
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Website optimizuar për Celular
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
70 Rrotullime Falas at 24h Bet Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 70 deri në 70 24h Bet Casino
Rishikim
€25 Depozita Minimale
35x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Certifikata e Besimit
 • Opt-në e nevojshme.
 • Kazino e krijuar
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Vendos baste €5 për raund
60 Rrotullime Falas at 24h Bet Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 60 deri në 60 24h Bet Casino
Rishikim
€25 Depozita Minimale
35x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Siguruar me SSL kod
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • 24h Bet Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
Cashable
75 Rrotullime Falas at KissCasinos
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 75 deri në 75 KissCasinos
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$50 Depozita Minimale
Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • 24/7 Live Suport
80 Rrotullime Falas at Florijn Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 80 deri në 80 Florijn Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€50 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Përkrahje për Live Cat
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
Cashable
55 Rrotullime Falas at Florijn Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 55 deri në 55 Florijn Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€50 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Përkrahje për Live Cat
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
Cashable
35 Rrotullime Falas at Florijn Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 35 deri në 35 Florijn Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
Cashable
21 Rrotullime Falas at Play Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 21 deri në 21 Play Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
50xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Kazino Celular përfshira
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
Cashable
25 Rrotullime Falas at Lucky Balls Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 deri në 25 Lucky Balls Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
20x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Dizajni miqësor Celular
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Lojrat Kazino më të mira
Cashable
40 Rrotullime Falas at 1x2Plus Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 40 deri në 40 1x2Plus Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Kazino Online më të mira
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
Cashable
200 Rrotullime Falas at SpilleAutomater
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 200 deri në 200 SpilleAutomater
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
50x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Tërheqja Pa Limit
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
Cashable
75 Rrotullime Falas at DoubleStar Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 75 deri në 75 DoubleStar Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€60 Depozita Minimale
1x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Mbështetje Njohurish
 • Shpërblim i Sistemit
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Cashable
250 Rrotullime Falas at CardCasino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 250 deri në 250 CardCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€50 Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Tërheqja Pa Limit
Cashable
160 Rrotullime Falas at Wayne Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 160 deri në 160 Wayne Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€50 Depozita Minimale
40x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pagim i Shpejtë
 • Kazno Celular të mëdha
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • 24/7 Live Suport
Cashable
140 Rrotullime Falas at Wayne Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 140 deri në 140 Wayne Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€45 Depozita Minimale
40x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Lojrat Scratchcard
 • Opt-në e nevojshme.
 • Kazno Celular të mëdha

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.