sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

263 Kazino Lojërash në Çast Bonuse me Depozitë Përputhëse

Cashable
$200 Bonus Depozitave të Lojës at Irish Luck Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: $200 deri në 100% Irish Luck Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Irish Luck Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Ka Live Lojëra Kazino
Cashable
$200 Bonus Depozitave të Lojës at Irish Luck Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: $200 deri në 100% Irish Luck Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Irish Luck Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Licenca UK
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
Cashable
Unlimited Bonus Depozitave të Lojës at Grand Parker Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: Unlimited deri në 400% Grand Parker Casino
Rishikim
Depozita Minimale
30xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino Celulare më të mira
 • Lojrat Xhekpot
 • Jo Limite në Tërheqje
Cashable
$1250 Bonus Depozitave të Lojës at Grand Parker Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: $1250 deri në 125% Grand Parker Casino
Rishikim
$21 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Jo Limite në Tërheqje
 • Përkrahje për Live Cat
 • Live LojëratKazino
 • Website optimizuar për Celular
Cashable
£50 Bonus Depozitave të Lojës at Sapphire Rooms
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: £50 deri në 25% Sapphire Rooms
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Dizajni miqësor Celular
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
€200 Bonus Depozitave të Lojës at Almighty Vikings Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €200 deri në 75% Almighty Vikings Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Mbështetje Njohurish
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
Cashable
€500 Bonus Depozitave të Lojës at Fortune Frenzy Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €500 deri në 50% Fortune Frenzy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30xb Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Kazino Gati Celular
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Cashable
$50 Bonus Depozitave të Lojës at Gamebookers Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: $50 deri në 100% Gamebookers Casino
Rishikim
Depozita Minimale
60x(d+b) Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Website optimizuar për Celular
Cashable
€50 Bonus Depozitave të Lojës at Gamebookers Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €50 deri në 50% Gamebookers Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
2x Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Dizajni miqësor Celular
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
Cashable
€250 Bonus Depozitave të Lojës at BetFlag Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €250 deri në 60% BetFlag Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€50 Depozita Minimale
Bast
AAMS AAMS Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celulare më të mira
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Lojra Live të Ofruara
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Cashable
£100 Bonus Depozitave të Lojës at Vera John UK Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: £100 deri në 100% Vera John UK Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Ekselent për kumar celular
 • Përkrahje për Live Cat
Cashable
£200 Bonus Depozitave të Lojës at Deal or No Deal Spins Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: £200 deri në 50% Deal or No Deal Spins Casino
Rishikim
£10 Depozita Minimale
35xb Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Baste sportive
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
Cashable
£200 Bonus Depozitave të Lojës at Deal or No Deal Spins Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: £200 deri në 50% Deal or No Deal Spins Casino
Rishikim
£10 Depozita Minimale
35xb Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Kazino Celular
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Lojra të drejta i provuar
Cashable
€20 Bonus Depozitave të Lojës at Casinovo Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €20 deri në 100% Casinovo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Kazino Online më të mira
 • Kazino Gati Celular
Cashable
€200 Bonus Depozitave të Lojës at LimoPlay Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €200 deri në 100% LimoPlay Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
Cashable
€100 Bonus Depozitave të Lojës at LimoPlay Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €100 deri në 100% LimoPlay Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
Cashable
€500 Bonus Depozitave të Lojës at Lightbet Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €500 deri në 100% Lightbet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Provoni lojra falas
 • 24/7 Live Suport
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Cashable
€100 Bonus Depozitave të Lojës at Lightbet Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €100 deri në 200% Lightbet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€5 Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Mbështetje Njohurish
Cashable
€200 Bonus Depozitave të Lojës at AmorBingo Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €200 deri në 100% AmorBingo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Ekselent për kumar celular
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
Cashable
€200 Bonus Depozitave të Lojës at VixCasino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €200 deri në 10% VixCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
60x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
Cashable
€200 Bonus Depozitave të Lojës at VixCasino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €200 deri në 50% VixCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
55x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
Cashable
€100 Bonus Depozitave të Lojës at VixCasino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €100 deri në 50% VixCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
70x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Opt-në e nevojshme.
 • Ekselent për kumar celular
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
Cashable
€100 Bonus Depozitave të Lojës at 24h Bet Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €100 deri në 50% 24h Bet Casino
Rishikim
€100 Depozita Minimale
70x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • 24/7 Live Cat
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Kazino e krijuar
 • Licenca UK
 • Website optimizuar për Celular
Cashable
€25 Bonus Depozitave të Lojës at 24h Bet Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €25 deri në 25% 24h Bet Casino
Rishikim
€25 Depozita Minimale
70x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Siguruar me SSL kod
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Live Chat në dispozicion
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
Cashable
€200 Bonus Depozitave të Lojës at Cat Club Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €200 deri në 100% Cat Club Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
35xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino Celulare më të mira
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Shpërblim i Sistemit
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
Cashable
$1000 Bonus Depozitave të Lojës at Panther Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: $1000 deri në 200% Panther Casino
Rishikim
$10 Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Opsion per Lojrat Online
 • Përkrahje për Live Cat
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
€50 Bonus Depozitave të Lojës at RedSlots Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €50 deri në 200% RedSlots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€25 Depozita Minimale
Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
Cashable
$1555 Bonus Depozitave të Lojës at Loco Jungle Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: $1555 deri në 125% Loco Jungle Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
25xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Përkrahje për Live Cat
Cashable
$1555 Bonus Depozitave të Lojës at Loco Jungle Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: $1555 deri në 200% Loco Jungle Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
25xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Loco Jungle Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
Cashable
€250 Bonus Depozitave të Lojës at Florijn Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €250 deri në 30% Florijn Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Website optimizuar për Celular

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.