sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

91 Kazino Lojërash në Çast Bonuset tjera

Cashable
$50 Bonuset tjera at Irish Luck Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: $50 Irish Luck Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Online Që nga 2008
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Irish Luck Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave
Cashable
$50 Bonuset tjera at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: $50 deri në $50 Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
Cashable
$50 Bonuset tjera at Mansion Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: $50 deri në $50 Mansion Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
15xb Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Mansion Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Kërkesa e ulët e basteve
Cashable
10% Bonuset tjera at Bets10 Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: 10% Bets10 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
35x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Live Chat në dispozicion
 • Mbështetje Njohurish
Cashable
€1 000 Bonuset tjera at Novibet Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.37/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: €1 000 deri në €1 000 Novibet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€5 Depozita Minimale
Bast
GR License GR License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Përkrahje për Live Cat
Cashable
€500 Bonuset tjera at Novibet Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.37/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: €500 deri në €500 Novibet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€5 Depozita Minimale
Bast
GR License GR License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Në dispozicion në Celular
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
Cashable
$50 Bonuset tjera at Planet Kings Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.96/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: $50 Planet Kings Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$50 Depozita Minimale
Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • RNG Certifikuar
 • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Planet Kings Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Ka Novomatiks
Cashable
$50 Bonuset tjera at Vegas Palms Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: $50 deri në $50 Vegas Palms Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Dizenjo Miqesore per Celular
Cashable
$50 Bonuset tjera at Vegas Palms Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: $50 Vegas Palms Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • 24/7 Live Cat
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Certifikata e Besimit
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Live Chat në dispozicion
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast
Cashable
$50 Bonuset tjera at Winbig 21 Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: $50 deri në $50 Winbig 21 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
60x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
 • Gati për Celular
Cashable
$50 Bonuset tjera at Winbig 21 Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: $50 deri në $50 Winbig 21 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
60x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Dizajni miqësor Celular
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Përkrahje për Live Cat
 • Vlera të Larta Promovimet
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
 • Mënyra e ofruar pa instalim
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Cashable
€50 Bonuset tjera at Paf Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: €50 Paf Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Në dispozicion në Celular
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
 • 24/7 Live Suport
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
Cashable
£20 Bonuset tjera at Caesars Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: £20 deri në £20 Caesars Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Provoni lojra falas
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Poker Turne të mëdha
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
Cashable
£20 Bonuset tjera at Caesars Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: £20 deri në £20 Caesars Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Shumë Promovime
 • RNG Certifikuar
 • Tërheqja Pa Limit
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Caesars Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
Cashable
£20 Bonuset tjera at Heart Bingo Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: £20 deri në £20 Heart Bingo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Heart Bingo Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
Cashable
$15 Bonuset tjera at Casino 1920
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: $15 deri në $15 Casino 1920
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Provoni lojra falas
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
Cashable
100% Bonuset tjera at Arena Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.35/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: 100% deri në 300 HRK Arena Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30x Bast
HUPIS HUPIS Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Dizajni miqësor Celular
 • Tërheqjet pakufizuar

Golden Palace Casino ka hyrë në listën e zezë

$2500 Bonuset tjera at Golden Palace Casino

Golden Palace Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonuset tjera: $2500 deri në 15% Golden Palace Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Novomatik Lojra Elektronike
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)

Vegas Days Casino ka hyrë në listën e zezë

$50 Bonuset tjera at Vegas Days Casino

Vegas Days Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonuset tjera: $50 deri në $50 Vegas Days Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Nuk kërkohet llogari
 • Kazino Gati Celular

Vegas Days Casino ka hyrë në listën e zezë

$50 Bonuset tjera at Vegas Days Casino

Vegas Days Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonuset tjera: $50 Vegas Days Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Uk Kumar License
 • Live Chat në dispozicion
 • Tërheqjet e Castit
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

Virgin Games ka hyrë në listën e zezë

£20 Bonuset tjera at Virgin Games

Virgin Games ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonuset tjera: £20 deri në £20 Virgin Games
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
2xb Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer

LadyLucks Casino Mbyllur

£20 Bonuset tjera at LadyLucks Casino

LadyLucks Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonuset tjera: £20 deri në £20 LadyLucks Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
50xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Ekselent për kumar celular
 • Ka Novomatiks
 • Mënyra e ofruar pa instalim

LadyLucks Casino Mbyllur

£20 Bonuset tjera at LadyLucks Casino

LadyLucks Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonuset tjera: £20 deri në £20 LadyLucks Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
50xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • LadyLucks Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion

BETAT Casino Mbyllur

€100 Bonuset tjera at BETAT Casino

BETAT Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonuset tjera: €100 deri në €100 BETAT Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
15xb Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

BETAT Casino Mbyllur

€50 Bonuset tjera at BETAT Casino

BETAT Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonuset tjera: €50 deri në €50 BETAT Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
15x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Dizajni miqësor Celular
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur

Deal or No Deal Spins Casino Mbyllur

£10 Bonuset tjera at Deal or No Deal Spins Casino

Deal or No Deal Spins Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonuset tjera: £10 deri në £10 Deal or No Deal Spins Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Turne në Lojra
 • Para të Gatshme në 5 Minuta

MrCasinos Mbyllur

€5 Bonuset tjera at MrCasinos

MrCasinos Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonuset tjera: €5 deri në €5 MrCasinos
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Funksion Live Chat
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer

Celtic Casino Mbyllur

$75 Bonuset tjera at Celtic Casino

Celtic Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonuset tjera: $75 deri në 20% Celtic Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€50 Depozita Minimale
75xb Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pagim i Shpejtë
 • Opt-në e nevojshme.
 • Turne në Lojra
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Më i larti Shqipëri Kazino

Stan James Casino Mbyllur

£10 Bonuset tjera at Stan James Casino

Stan James Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonuset tjera: £10 Stan James Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£50 Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Më e madhe Kazino Celular
 • Turne në Lojra
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • 24/7 Live Suport

Tobwin Casino Mbyllur

$50 Bonuset tjera at Tobwin Casino

Tobwin Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonuset tjera: $50 Tobwin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Dizenjo Miqesore per Celular

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.