sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

8 Kazino Lojërash në Çast Sign Up Bonuses

Cashable
33 FS Rrotullime Falas at Dendy Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 33 FS deri në 33 FS Dendy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
No Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Live Chat në dispozicion
 • Mbi 600 lojëra elektronike për t'u luajtur
 • Seleksionim i madh i ofruesve të lojërave
 • E thjeshtë për ta kontaktuar për ndihmë
Cashable
30 PEN Jo Depozit Bonus at Sportimba Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: 30 PEN deri në 30 PEN Sportimba Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
No Depozita Minimale
10x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Baste sportive
 • Në dispozicion në Celular
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
Cashable
200% Bonus i Mireseardhjes at VeoWin Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në $200 VeoWin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Turne në Lojra
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Maxim88 Casino MY
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 500 MYR Maxim88 Casino MY
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
50 MYR Depozita Minimale
20x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Opsion per Lojrat Online
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Lehtësisht i Navigueshëm
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at PowBet Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €500 PowBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Opsion per Lojrat Online
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Shangri La Live Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €500 Shangri La Live Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Baste sportive
 • 24/7 Live Suport
 • Seleksionim i madh i lojërave elektronike dhe kazinove
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë

Lojërat e Lejuara

Book of Dead Play'n GO
Cashable
100 FS Bonus i Mireseardhjes at Dendy Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100 FS deri në 750 EUR Dendy Casino
Rishikim
15 EUR Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Bonuse Masive
 • Seleksionim fantastik i lojërave Bingo dhe lojërave elektronike

Lojërat e Lejuara

Book of Dead Play'n GO
Cashable
50% 3rd Deposit Bonus at Dendy Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
3rd Deposit Bonus: 50% deri në 200 EUR Dendy Casino
Rishikim
15 EUR Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Faqe e optimizuar për mobile
 • Bonuse Masive
 • Seleksionim fantastik lojërash
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.