sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Kazino Lojërash në Çast në Shqipëri 2022
2018

Kazino me Lojëra në Çast

Kazinoja më e mirë Kazino Lojërash në Çast në Shqipëri 2022

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Sbobet Casino
Cashable
Vlerësuar: 9.03/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% Sbobet Casino
Rishikim
MYR200 Depozita Minimale
18x Bast
Isle of Man Isle of Man Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Certifikata e Besimit
 • Kazino Online më të mira
 • Lojra Live të Ofruara
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Funksion Live Chat
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Kazno Celular të mëdha

Kazino me Lojëra në Çast

Filter by:
Payment Methods
Pronar
 • Zenbet
 • Zecure Gaming Limited
 • YUSI N.V.
Liçensë
 • RO License
 • ES License
 • SE license
 • GR License
 • КРАИЛ
 • BGC
 • AT License
 • BG License
 • CZ License
 • DGA
 • EE License
 • AAMS
 • MX License
 • RS License
 • SK License
 • MGA
 • UKGC
 • Gibraltar
 • Curacao
 • Nigeria
 • Isle of Man
 • Kahnawake
 • Jersey
 • Alderney
 • Swiss License
 • Antigua
 • LV License
 • Costa Rica License
 • Pagcor
 • Panama
 • CEZA
 • HUPIS
 • HU License
 • Montenegro License
 • Portugal License
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Kazino me Lojëra në Çast
  • Best Kazino me Lojëra në Çast
  • New Kazino me Lojëra në Çast
  Klasifikimi
  Cashable
  200% 5th Deposit Bonus at Melbet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 8.37/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  5th Deposit Bonus: 200% deri në €350 Melbet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  Cashable
  60 FS Rrotullime Falas at Richprize Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 8.37/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 60 FS Richprize Casino
  Rishikim
  EUR 60 Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  Cashable
  50% Bonusi Ringarkohet at Zodiac Bet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 8.3/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonusi Ringarkohet: 50% deri në €200 Zodiac Bet Casino
  Rishikim
  €20 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Plotësisht Kazino pa instalim
  • Shumë Promovime
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at BetWorld247 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 8.3/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në € 100 BetWorld247 Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 20 Depozita Minimale
  30x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
  • Kasino e madhe
  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at Tipwin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 8.03/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €100 Tipwin Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  5x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  Cashable
  100 FS Wednesday Bonus at MyWin24 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 8.03/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Wednesday Bonus: 100 FS MyWin24 Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 25 Depozita Minimale
  40x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Shumë Promovime
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • NetEnt Kazino Live
  • Shpërblim i Sistemit
  • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
  • Bibliotekë e madhe e lojrave
  Cashable
  100% Deposit Bonus at Efbet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 8.03/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Deposit Bonus: 100% deri në €100 Efbet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €5 Depozita Minimale
  2x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Dizajni miqësor Celular
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  Cashable
  30% 5th Deposit Bonus at 888 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 7.08/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  5th Deposit Bonus: 30% deri në €350 888 Casino
  Rishikim
  €10 Depozita Minimale
  3x Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Pikat e besnikërisë
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • Certifikata e Besimit
  • Kazino e krijuar
  • Numër i madh i ofruesve të lojrave
  • Lundrim i thjeshtë në faqe
  Cashable
  100FS Rrotullime Falas at Bitcoincasino.io
  Cashable
  Vlerësuar: 6.97/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 100FS Bitcoincasino.io
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €15 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Lojra Live të Ofruara
  Cashable
  100% 5th Deposit Bonus at Grand Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.94/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  5th Deposit Bonus: 100% Grand Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 5 Depozita Minimale
  20x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Lojrat Kazino më të mira
  Cashable
  60 FS Rrotullime Falas at Europa Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.94/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 60 FS Europa Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  EUR 20 Depozita Minimale
  50x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • Dizajni miqësor Celular
  • RNG Certifikuar
  • Lojë Elektronike e shkëlqyer
  • Kërkesa e ulët e basteve
  • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
  • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP

  Lojërat e Lejuara

  Jackpot Giant Playtech White King Playtech Frankie Dettoris Magic Seven Playtech Halloween Fortune Playtech Halloween Fortune II Playtech Selfie Elfie Playtech
  Bet365 Casino
  Vlerësuar: 6.89/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme Bet365 Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Certifikata e Besimit
  • Lojrat Scratchcard
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • Kazino Celular përfshira
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • Përkrahje për Live Cat
  • Rulo të Larta VIP Klub
  Cashable
  100% Bonus Depozitave i Tretë at Spin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.84/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: 100% deri në €300 Spin Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  70x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • 24/7 Live Cat
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Kazino Celular në Dispozicion
  • Lojra Live të Ofruara
  Cashable
  110% 4th Deposit Bonus at IceCasino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.84/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  4th Deposit Bonus: 110% deri në EUR 300 IceCasino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  EUR 10 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
  • Bonus pa Pagesë
  • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
  • Pagim i Shpejtë
  • Opt-në e nevojshme.
  • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
  • Lojë Elektronike e shkëlqyer
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës

  Lojërat e Lejuara

  Book of Rebirth Spinomenal
  Cashable
  77 Bonus i Mireseardhjes at 777 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.84/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 77 deri në £/€/$500 777 Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £/€/$20 Depozita Minimale
  30x Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Licencat me bazë të BE-së
  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Plotësisht Kazino pa instalim
  • Baste sportive
  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  • Lojra të mëdha Celular
  • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
  Cashable
  10% Weekly Cashback Bonus at AmunRa Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.77/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Weekly Cashback Bonus: 10% deri në € 100 AmunRa Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 100 Depozita Minimale
  Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at Platin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.77/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €250 Platin Casino
  Rishikim
  €10 Depozita Minimale
  30x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • Filloni me një biletë të vogël €10
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Licenca UK
  • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
  • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
  • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
  • Para të Gatshme në 5 Minuta

  Lojërat e Lejuara

  Book of Dead Play'n GO
  Exclusive for CBF users Cashable
  20 FS Rrotullime Falas at Casino Intense
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 20 FS Casino Intense
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  150x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Lojëra elektronike dhe tryeze
  • Faqe interneti e këndshme
  • Lojë kazino me ndarës letrash live
  • Opsion fantastik për fillestarët
  • E thjeshtë për të marrë ndihmë
  Cashable
  100% 2nd Deposit Bonus at Ignition Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  2nd Deposit Bonus: 100% deri në $ 1000 Ignition Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $ 20 Depozita Minimale
  25x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Kërkesat e ulëta për baste
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Optimizuar për Celular
  • Ne dispozicion pa instalim
  Cashable
  30% Weekend Bonus at Stay Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Weekend Bonus: 30% deri në €200 Stay Casino
  Rishikim
  €20 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Lojra Live të Ofruara
  • Website optimizuar për Celular
  Cashable
  245% Deposit Bonus at Red Dog Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Deposit Bonus: 245% Red Dog Casino
  Rishikim
  $ 10 Depozita Minimale
  35x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Lojra Live të Ofruara

  Lojërat e Lejuara

  Legend of Helios Reel Time Gaming
  Cashable
  50% Weekend Bonus at Woo Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Weekend Bonus: 50% deri në € 100 Woo Casino
  Rishikim
  € 20 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at Casinoin
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në € 200 Casinoin
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  50x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  Cashable
  €100 Bonus i Mireseardhjes at Loki Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% Loki Casino
  Rishikim
  €20 Depozita Minimale
  50xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Online Që nga 2016
  • Kazino Celulare më të mira
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  • 24 Orë Koha e Tërheqjes
  • $name offers the best Microgaming casino bonus ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
  Stake Casino
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme Stake Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Kazino Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Ne dispozicion pa instalim
  RooBet Casino
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme RooBet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • RNG Certifikuar
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Program VIP
  • Xhekpote Progresive
  Cashable
  100% Deposit Bonus at JoyCasino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Deposit Bonus: 100% deri në EUR 200 JoyCasino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  EUR 50 Depozita Minimale
  20x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Siguruar me SSL kod
  • $name have scrapped wagering requirements in full, with no max win! kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
  • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
  • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
  • Mënyra e ofruar pa instalim
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at 22BET Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €300 22BET Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €1 Depozita Minimale
  50x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • Ne dispozicion pa instalim
  Cashable
  150% Bonus i Mireseardhjes at Frank Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në €750 Frank Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €105 Depozita Minimale
  27x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Opsion per Lojrat Online
  • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
  • $name very own VIP program rewards loyal gamers appropriately programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
  • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes

  Finding the best results for you

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.