sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Kazino Lojërash në Çast në Shqipëri 2022
466

Kazino me Lojëra në Çast

Kazinoja më e mirë Kazino Lojërash në Çast në Shqipëri 2022

Cashable
£200 Bonus i Mireseardhjes at Mirror Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £200 deri në 100% Mirror Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Punon në xhekpote progresive!
 • Opt-në e nevojshme.
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Kazino e re 2022

Kazino me Lojëra në Çast

Filter by:
Payment Methods
Pronar
 • Zenbet
 • Zecure Gaming Limited
 • YUSI N.V.
Liçensë
 • MGA
 • Curacao
 • Costa Rica License
 • Isle of Man
 • UKGC
 • Panama
 • Gibraltar
 • AAMS
 • Kahnawake
 • Jersey
 • Alderney
 • ES License
 • BGC
 • Montenegro License
 • GR License
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Kazino me Lojëra në Çast
  • Best Kazino me Lojëra në Çast
  • New Kazino me Lojëra në Çast
  Klasifikimi
  Cashable
  £150 Bonus i Mireseardhjes at CAI Games
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: £150 deri në 100% CAI Games
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  30xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
  • Certifikata e Besimit
  • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
  • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
  • Rulo të Larta VIP Klub
  • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
  Cashable
  €80 Bonus i Mireseardhjes at Flamantis Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €80 deri në 115% Flamantis Casino
  Rishikim
  €10 Depozita Minimale
  25x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Dizajni miqësor Celular
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
  • Shumë promocione interesante dhe fushata - duke përfshirë Fito një Udhëtim në det
  Cashable
  £300 Bonus i Mireseardhjes at Smart Live Gaming Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: £300 deri në 150% Smart Live Gaming Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £20 Depozita Minimale
  35x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Metoda të shumta Depozitave
  • Bonus pa Pagesë
  • RNG Certifikuar
  • Pajtueshmëri Celulare
  • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Live LojëratKazino
  Cashable
  €500 Bonus i Mireseardhjes at GrandRio Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 250% GrandRio Casino
  Rishikim
  €30 Depozita Minimale
  55xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Licenca UK
  • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
  • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - GrandRio Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
  Cashable
  €300 Bonus i Mireseardhjes at Drive Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €300 deri në 100% Drive Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  40xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
  • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Uk Kumar License
  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
  Cashable
  €100 Bonus i Mireseardhjes at ibetup Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 50% ibetup Casino
  Rishikim
  €10 Depozita Minimale
  6x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
  • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
  • Sistemi Besnik & Shpërblime
  • Më i larti Shqipëri Kazino
  • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
  Cashable
  £100 Bonus i Mireseardhjes at Harry Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: £100 deri në 100% Harry Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £10 Depozita Minimale
  25x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
  • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
  • Opsion per Lojrat Online
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Më i larti Shqipëri Kazino Online
  • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
  • Bibliotekë e madhe e caktuar
  Cashable
  $20000 Bonus i Mireseardhjes at PokerXe Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $20000 deri në 200% PokerXe Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  25xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
  • Certifikata e Besimit
  • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
  • Poker Turne të mëdha
  • Website optimizuar për Celular
  • Ka Novomatiks
  $150 Bonus i Mireseardhjes at Nexx Edge Casino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $150 deri në 150% Nexx Edge Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $20 Depozita Minimale
  33x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Metoda të shumta Depozitave
  • Kazino Celulare më të mira
  • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
  • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
  • Mbështetje Njohurish
  • Bonuset e mira
  €200 Bonus i Mireseardhjes at SinCity Casino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% SinCity Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  45xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Paketë fantastike e mirëseardhjes
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • Nisur në 2022
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
  Cashable
  €200 Bonus i Mireseardhjes at Ssport Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% Ssport Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €50 Depozita Minimale
  40x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kërkesat e ulëta për baste
  • Kasino e madhe
  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Lojra të mëdha Celular
  • Lojëra të mëdha Kazino
  Cashable
  $500 Bonus i Mireseardhjes at All Australian Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% All Australian Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $10 Depozita Minimale
  35x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Licencat me bazë të BE-së
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Dizajni miqësor Celular
  • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
  • Kazino e re 2022
  • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
  • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
  Cashable
  €333 Bonus i Mireseardhjes at 333 Palace Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €333 deri në 100% 333 Palace Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Kazino Celular
  • NetEnt Kazino përfshin
  • Provoni lojra falas
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Kohë e shkurtër e tërheqjes
  • Tërheqja Pa Limit
  $500 Bonus i Mireseardhjes at Slots Jungle Casino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% Slots Jungle Casino
  Rishikim
  $21 Depozita Minimale
  25x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • Opsion per Lojrat Online
  • Opt-në e nevojshme.
  • Licenca UK
  • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
  • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
  • Kazino e shkëlqyer live
  • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
  Cashable
  150% Match bonus at EveryGame Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Match bonus: 150% deri në USD 4000 EveryGame Casino
  Rishikim
  USD 20 Depozita Minimale
  30x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Pagim i Shpejtë
  • RNG Certifikuar
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
  • EveryGame Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
  • Lojë Elektronike e shkëlqyer
  • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
  Cashable
  $222 Bonus i Mireseardhjes at Mega Money Games Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $222 deri në 100% Mega Money Games Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  45xb Bast
  Isle of Man Isle of Man Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Kazino Online më të mira
  • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
  • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
  • Pajtueshmëri Celulare
  • Lojrat Xhekpot
  Cashable
  €100 Bonus i Mireseardhjes at ahaCasino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 200% ahaCasino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  45x(d+b) Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Ekselent për kumar celular
  • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
  • Filloni nga 10 €
  • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
  • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
  Cashable
  $777 Bonus i Mireseardhjes at Pantasia Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $777 deri në 100% Pantasia Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $25 Depozita Minimale
  25xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Krenohet A App tunelit
  • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
  • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
  • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
  • Kazino e shkëlqyer live
  • Ka Novomatiks
  Cashable
  £125 Bonus i Mireseardhjes at Online Games Lounge
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: £125 deri në 100% Online Games Lounge
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  20xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • Uk Kumar License
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
  • Funksion Live Chat
  • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
  • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
  BetGuardian Casino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme BetGuardian Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Nisur në 2022
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Në dispozicion në Celular
  • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
  • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
  • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
  Cashable
  $100 Bonusi Ringarkohet at Carbon Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonusi Ringarkohet: $100 deri në 20% Carbon Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  35x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Paketë fantastike e mirëseardhjes
  • Kasino e madhe
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Optimizuar për Celular
  • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
  • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
  • Jo Regjistrim i Nevojshëm
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at Huge Slots Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 100% Huge Slots Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $20 Depozita Minimale
  35x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Siguruar me SSL kod
  • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
  • Lojra të mëdha Celular
  • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
  • Përzgjedhje e mirë e lojrave
  • Kazino e shkëlqyer live
  Cashable
  $150 Bonus i Mireseardhjes at Betspace Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $150 deri në 100% Betspace Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Punon në xhekpote progresive!
  • Dizajni miqësor Celular
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Opt-në e nevojshme.
  • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
  • Vendos baste €5 për raund
  • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
  • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
  Cashable
  €250 Bonus i Mireseardhjes at IconicBet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €250 deri në 100% IconicBet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  25x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Uk Kumar License
  • IconicBet Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
  • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
  • Live Chat në dispozicion
  • Novomatik Lojra Elektronike
  Cashable
  €1 500 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Play Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €1 500 deri në 100% Vegas Play Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  20xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Një Casino e re në 2022
  • 24/7 Live Cat
  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
  • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
  • Jo Regjistrim i Nevojshëm
  Cashable
  $150 Bonus i Mireseardhjes at Club Vegas USA
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $150 deri në 300% Club Vegas USA
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  20x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Mbi 999 Lojëra Kazino
  • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Certifikata e Besimit
  • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
  • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
  • Kazino Gati Celular
  Cashable
  80 Rrotullime Falas at Wild Jackpots Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 80 deri në 8000% Wild Jackpots Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $20 Depozita Minimale
  40x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Paketë fantastike e mirëseardhjes
  • NetEnt Kazino përfshin
  • Licenca UK
  • Kazno Celular të mëdha
  • Lojra të Tipit Vegas
  • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
  • Jo Regjistrim i Nevojshëm
  Cashable
  $200 Bonus i Mireseardhjes at MonacoAces Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 100% MonacoAces Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $30 Depozita Minimale
  35xb Bast
  Isle of Man Isle of Man Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • NetEnt Kazino përfshin
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Certifikata e Besimit
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
  • Bonus i Madh Mirëseardhje
  • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
  Cashable
  €800 Bonus i Mireseardhjes at Casino For Me
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €800 deri në 400% Casino For Me
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  50xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
  • Në krye të lojrave kryesore
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
  • Më i larti Shqipëri Kazino Online
  • 24/7 Live Suport

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.