sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Kazino Lojërash në Çast në Shqipëri 2022
466

Kazino me Lojëra në Çast

Kazinoja më e mirë Kazino Lojërash në Çast në Shqipëri 2022

Cashable
£1000 Bonus i Mireseardhjes at GuruPlay Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £1000 deri në 100% GuruPlay Casino
Rishikim
Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Sistemi Besnik & Shpërblime

Kazino me Lojëra në Çast

Filter by:
Payment Methods
Pronar
 • Zenbet
 • Zecure Gaming Limited
 • YUSI N.V.
Liçensë
 • MGA
 • Curacao
 • Costa Rica License
 • Isle of Man
 • UKGC
 • Panama
 • Gibraltar
 • AAMS
 • Kahnawake
 • Jersey
 • Alderney
 • ES License
 • BGC
 • Montenegro License
 • GR License
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Kazino me Lojëra në Çast
  • Best Kazino me Lojëra në Çast
  • New Kazino me Lojëra në Çast
  Klasifikimi
  Cashable
  €800 Bonus i Mireseardhjes at Royal Flamingo Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €800 deri në 200% Royal Flamingo Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €25 Depozita Minimale
  30xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Bonus i Madh Mirëseardhje
  • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
  • Më i larti Shqipëri Kazino
  • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
  • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
  Cashable
  €500 Bonus i Mireseardhjes at VegasPlay Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 100% VegasPlay Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  25x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • Uk Kumar License
  • Opt-në e nevojshme.
  • Kazino Online më të mira
  • Kazino Celular në Dispozicion
  • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
  • Tërheqjet e Castit
  • Mënyra e ofruar pa instalim
  Cashable
  $888 Bonus i Mireseardhjes at Mission2Game Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $888 deri në 444% Mission2Game Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $25 Depozita Minimale
  33x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
  • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
  • Kazino Online më të mira
  • Rulo të Larta VIP Klub
  • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
  €1 500 Bonus i Mireseardhjes at Deuce Club Casino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €1 500 deri në 200% Deuce Club Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  33x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Dizajni miqësor Celular
  • Shumë Promovime
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Uk Kumar License
  • Lojëra Me Xhekpote progresive
  • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
  • Kazino Fantastike Live
  Cashable
  200 Bonus Depozitave i Dytë at Lord Lucky Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: 200 deri në 100% Lord Lucky Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  10 Depozita Minimale
  40x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  • Krenohet A App tunelit
  • Opt-në e nevojshme.
  • Licenca UK
  • Kazino e re 2022
  • Rulo të Larta VIP Klub
  • 0-24 Afati Tërheqjes
  Cashable
  €100 Bonus i Mireseardhjes at Big Bet World Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% Big Bet World Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  3x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
  • Përdor kodin SSL
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ekselent në desktop, më mirë në celular
  • Funksion Live Chat
  • Big Bet World Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
  • Kazino e shkëlqyer live
  • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
  Cashable
  €250 Bonus i Mireseardhjes at Casino Noir
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €250 deri në 100% Casino Noir
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Kazino Celular
  • Filloni me një biletë të vogël €10
  • Kazino e krijuar
  • Programi Besnik
  • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Bibliotekë e madhe e caktuar
  Cashable
  $3000 Bonus i Mireseardhjes at Onbling Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $3000 deri në 300% Onbling Casino
  Rishikim
  $21 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Punon në xhekpote progresive!
  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  • Shume Metoda tërheqjes
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
  • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
  Cashable
  $250 Bonus i Mireseardhjes at Crazy Vegas Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $250 deri në 100% Crazy Vegas Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $20 Depozita Minimale
  50xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • RNG Certifikuar
  • Dhoma e Kazinosë Live
  • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
  • Mënyra e ofruar pa instalim
  • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
  • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
  Cashable
  €320 Bonus i Mireseardhjes at 21 Nova Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €320 deri në 320% 21 Nova Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €25 Depozita Minimale
  12x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Kasino e madhe
  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
  • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
  • Shumë e lehtë për të lundruar
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
  Cashable
  $200 Bonus i Mireseardhjes at Breakout Gaming Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 100% Breakout Gaming Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  35x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Paketë fantastike e mirëseardhjes
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Poker Turne të mëdha
  • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
  • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
  Bet Monsters Casino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme Bet Monsters Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Uk Kumar License
  • Kazino Online më të mira
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  • Bonus i Madh Mirëseardhje
  • Max konvertimit £ 1,000.
  • Kazno Celular të mëdha
  • Software provuara te drejta
  Cashable
  €50 Bonus i Mireseardhjes at Leijona Kasino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €50 deri në 50% Leijona Kasino
  Rishikim
  €20 Depozita Minimale
  40x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Dizajni miqësor Celular
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Certifikata e Besimit
  • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
  • Kazino Online më të mira
  • Jo Limite në Tërheqje
  • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
  Cashable
  $720 Bonus i Mireseardhjes at Tropical Cash Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $720 deri në 120% Tropical Cash Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  45x(d+b) Bast
  Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • Kazino Celular
  • Pikat e besnikërisë
  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Jo Baste në rrotullime falas
  • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
  AfroditeCasino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme AfroditeCasino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • Pikat e besnikërisë
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • NetEnt Kazino përfshin
  • Kazino e shkëlqyer live
  • Mënyra e ofruar pa instalim
  • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
  Bogart Casino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme Bogart Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Ekselent në desktop, më mirë në celular
  • Certifikata e Besimit
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
  • Tërheqjet e Castit
  • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
  Cashable
  €500 Bonus i Mireseardhjes at Best Bet Today Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 100% Best Bet Today Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  50x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
  • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
  • Dizajni miqësor Celular
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Kohë e shkurtër e tërheqjes
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • Software provuara te drejta
  Cashable
  200% Bonus i Mireseardhjes at Jackpot Grand Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në 200% Jackpot Grand Casino
  Rishikim
  $21 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Certifikata e Besimit
  • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
  • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
  • Kazno Celular të mëdha
  • 0-24 Afati Tërheqjes
  • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
  Cashable
  €300 Bonus i Mireseardhjes at Lightbet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €300 deri në 100% Lightbet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  50x(d+b) Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Jo Baste në rrotullime falas
  • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
  • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
  • Baste sportive
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  Cashable
  $500 Bonus i Mireseardhjes at Slots Oasis Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 500% Slots Oasis Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  20xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Jo Limite në Tërheqje
  • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
  • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
  • Website optimizuar për Celular
  • Skemat unike dhe të dobishme të besnikërisë
  Cashable
  €500 Bonus i Rulotës së Lartë at Statusbet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: €500 deri në 50% Statusbet Casino
  Rishikim
  €1 000 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • 24/7 Live Cat
  • Mbi 999 Lojëra Kazino
  • Online Që nga 2010
  • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
  • Tërheqja Pa Limit
  • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  Cashable
  €100 Bonus i Mireseardhjes at Playros Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 50% Playros Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  35x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
  • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Licenca UK
  • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
  • Max konvertimit £ 1,000.
  • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
  • Live Chat në dispozicion
  Cashable
  $300 Bonus i Mireseardhjes at Casino On Net
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $300 deri në 100% Casino On Net
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $10 Depozita Minimale
  50xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Filloni me një biletë të vogël €10
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Ekselent në desktop, më mirë në celular
  • Opt-në e nevojshme.
  • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
  • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  SlotsGalore Casino
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme SlotsGalore Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Mbi 999 Lojëra Kazino
  • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
  • Uk Kumar License
  • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
  • SlotsGalore Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
  • Përkrahje për Live Cat
  • Shpërblim i Sistemit
  • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
  Cashable
  $200 Bonus i Mireseardhjes at Scandic Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 100% Scandic Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  20xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Provoni lojra falas
  • Shumë e lehtë për të lundruar
  • Certifikata e Besimit
  • Baste sportive
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
  Cashable
  $200 Bonus i Mireseardhjes at Casino Moolah
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 100% Casino Moolah
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $10 Depozita Minimale
  50xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
  • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
  • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
  • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
  • Lojë Elektronike e shkëlqyer
  Cashable
  $100 Bonus i Mireseardhjes at Vegas 7 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% Vegas 7 Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $20 Depozita Minimale
  30xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Optimizuar për Celular
  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
  • NetEnt Kazino përfshin
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
  Cashable
  £500 Bonus i Mireseardhjes at Sklots Casino
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: £500 deri në 200% Sklots Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £5 Depozita Minimale
  25xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • Metoda të shumta Depozitave
  • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Kohë e shkurtër e tërheqjes
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
  • Software provuara te drejta
  Cashable
  20% Sunday Deposit Bonus at Casino British
  Cashable
  Vlerësuar: -/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Sunday Deposit Bonus: 20% deri në £/$/€500 Casino British
  Rishikim
  £/$/€10 Depozita Minimale
  50x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
  • Casino British celular ofron NetEnt Prek lojra
  • Software provuara te drejta
  • Kërkesa për Baste e 45x Shumës së Bonusit.

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.