sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Kazino Live në Shqipëri 2022
1004

Kazinotë Live

Kazinoja më e mirë Kazino Live në Shqipëri 2022

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Sbobet Casino
Cashable
Vlerësuar: 9.03/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% Sbobet Casino
Rishikim
MYR200 Depozita Minimale
18x Bast
Isle of Man Isle of Man Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Certifikata e Besimit
 • Kazino Online më të mira
 • Lojra Live të Ofruara
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Funksion Live Chat
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Kazno Celular të mëdha

Kazinotë Live

Filter by:
Payment Methods
Pronar
 • Zenbet
 • Zecure Gaming Limited
 • YUSI N.V.
Liçensë
 • RO License
 • ES License
 • SE license
 • GR License
 • КРАИЛ
 • BGC
 • AT License
 • BG License
 • CZ License
 • DGA
 • EE License
 • AAMS
 • MX License
 • RS License
 • SK License
 • MGA
 • UKGC
 • Gibraltar
 • Curacao
 • Nigeria
 • Isle of Man
 • Kahnawake
 • Jersey
 • Alderney
 • Swiss License
 • Antigua
 • LV License
 • Costa Rica License
 • Pagcor
 • Panama
 • CEZA
 • HUPIS
 • HU License
 • Montenegro License
 • Portugal License
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Kazinotë Live
  • Best Kazinotë Live
  • New Kazinotë Live
  Klasifikimi
  Cashable
  50% Bonusi Ringarkohet at Zodiac Bet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 8.3/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonusi Ringarkohet: 50% deri në €200 Zodiac Bet Casino
  Rishikim
  €20 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Plotësisht Kazino pa instalim
  • Shumë Promovime
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at BetWorld247 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 8.3/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në € 100 BetWorld247 Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 20 Depozita Minimale
  30x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
  • Kasino e madhe
  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  Cashable
  100 FS Wednesday Bonus at MyWin24 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 8.03/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Wednesday Bonus: 100 FS MyWin24 Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 25 Depozita Minimale
  40x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Shumë Promovime
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • NetEnt Kazino Live
  • Shpërblim i Sistemit
  • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
  • Bibliotekë e madhe e lojrave
  Cashable
  100% Deposit Bonus at Efbet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 8.03/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Deposit Bonus: 100% deri në €100 Efbet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €5 Depozita Minimale
  2x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Dizajni miqësor Celular
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  Cashable
  30% 5th Deposit Bonus at 888 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 7.08/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  5th Deposit Bonus: 30% deri në €350 888 Casino
  Rishikim
  €10 Depozita Minimale
  3x Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Pikat e besnikërisë
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • Certifikata e Besimit
  • Kazino e krijuar
  • Numër i madh i ofruesve të lojrave
  • Lundrim i thjeshtë në faqe
  Cashable
  100FS Rrotullime Falas at Bitcoincasino.io
  Cashable
  Vlerësuar: 6.97/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 100FS Bitcoincasino.io
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €15 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Lojra Live të Ofruara
  Cashable
  100% 5th Deposit Bonus at Grand Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.94/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  5th Deposit Bonus: 100% Grand Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 5 Depozita Minimale
  20x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Lojrat Kazino më të mira
  Cashable
  100% Bonus Depozitave i Tretë at Spin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.84/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: 100% deri në €300 Spin Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  70x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • 24/7 Live Cat
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Kazino Celular në Dispozicion
  • Lojra Live të Ofruara
  Cashable
  110% 4th Deposit Bonus at IceCasino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.84/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  4th Deposit Bonus: 110% deri në EUR 300 IceCasino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  EUR 10 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
  • Bonus pa Pagesë
  • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
  • Pagim i Shpejtë
  • Opt-në e nevojshme.
  • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
  • Lojë Elektronike e shkëlqyer
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës

  Lojërat e Lejuara

  Book of Rebirth Spinomenal
  Cashable
  77 Bonus i Mireseardhjes at 777 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.84/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 77 deri në £/€/$500 777 Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £/€/$20 Depozita Minimale
  30x Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Licencat me bazë të BE-së
  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Plotësisht Kazino pa instalim
  • Baste sportive
  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  • Lojra të mëdha Celular
  • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at Platin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.77/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €250 Platin Casino
  Rishikim
  €10 Depozita Minimale
  30x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • Filloni me një biletë të vogël €10
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Licenca UK
  • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
  • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
  • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
  • Para të Gatshme në 5 Minuta

  Lojërat e Lejuara

  Book of Dead Play'n GO
  Exclusive for CBF users Cashable
  20 FS Rrotullime Falas at Casino Intense
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 20 FS Casino Intense
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  150x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Lojëra elektronike dhe tryeze
  • Faqe interneti e këndshme
  • Lojë kazino me ndarës letrash live
  • Opsion fantastik për fillestarët
  • E thjeshtë për të marrë ndihmë
  Cashable
  100% 2nd Deposit Bonus at Ignition Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  2nd Deposit Bonus: 100% deri në $ 1000 Ignition Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $ 20 Depozita Minimale
  25x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Kërkesat e ulëta për baste
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Optimizuar për Celular
  • Ne dispozicion pa instalim
  Cashable
  30% Weekend Bonus at Stay Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Weekend Bonus: 30% deri në €200 Stay Casino
  Rishikim
  €20 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Lojra Live të Ofruara
  • Website optimizuar për Celular
  Cashable
  245% Deposit Bonus at Red Dog Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Deposit Bonus: 245% Red Dog Casino
  Rishikim
  $ 10 Depozita Minimale
  35x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Lojra Live të Ofruara

  Lojërat e Lejuara

  Legend of Helios Reel Time Gaming
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at Casinoin
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në € 200 Casinoin
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  50x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  Cashable
  €100 Bonus i Mireseardhjes at Loki Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% Loki Casino
  Rishikim
  €20 Depozita Minimale
  50xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Online Që nga 2016
  • Kazino Celulare më të mira
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  • 24 Orë Koha e Tërheqjes
  • $name offers the best Microgaming casino bonus ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
  Stake Casino
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme Stake Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Kazino Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Ne dispozicion pa instalim
  RooBet Casino
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme RooBet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • RNG Certifikuar
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Program VIP
  • Xhekpote Progresive
  Cashable
  100% Deposit Bonus at JoyCasino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Deposit Bonus: 100% deri në EUR 200 JoyCasino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  EUR 50 Depozita Minimale
  20x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Siguruar me SSL kod
  • $name have scrapped wagering requirements in full, with no max win! kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
  • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
  • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
  • Mënyra e ofruar pa instalim
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at 22BET Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €300 22BET Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €1 Depozita Minimale
  50x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • Ne dispozicion pa instalim
  Cashable
  150% Bonus i Mireseardhjes at Frank Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në €750 Frank Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €105 Depozita Minimale
  27x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Opsion per Lojrat Online
  • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
  • $name very own VIP program rewards loyal gamers appropriately programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
  • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  Cashable
  40% Monday Bonus at Joo Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Monday Bonus: 40% deri në EUR 100 Joo Casino
  Rishikim
  EUR 20 Depozita Minimale
  50x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Cashable
  25% Weekend Deposit Bonus at King Billy Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Weekend Deposit Bonus: 25% deri në €/$ 100 King Billy Casino
  Rishikim
  €/$ 50 Depozita Minimale
  30x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim
  Exclusive for CBF users Cashable
  15 FS Rrotullime Falas at National Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 15 FS deri në EUR 50 National Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Dizajni miqësor Celular
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur

  Lojërat e Lejuara

  Mechanical Clover BGAMING
  No Account Casino
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme No Account Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Kazino e krijuar
  Cashable
  200% Bonus i Mireseardhjes at True Fortune Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në € 2000 True Fortune Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 25 Depozita Minimale
  35x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  Party Casino
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme Party Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Kazno Celular të mëdha
  • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
  • Mbështetje Njohurish
  • Kazino Fantastike Live
  Cashable
  50% Bonus i Rifreskuar Javor at Energy Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rifreskuar Javor: 50% deri në €50 Energy Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  30x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Pikat e besnikërisë
  • Online Që nga 2013
  • Dizajni miqësor Celular
  • Licenca UK
  • NetEnt Kazino Live
  • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
  • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
  • 24/7 Live Suport

  Finding the best results for you

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.