sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login
Kazinoja më e mirë Kazinotë e depozitave minimale në Shqipëri 2024
722

Kazinotë e depozitave minimale

Kazinoja më e mirë Kazinotë e depozitave minimale në Shqipëri 2024

Shqipëri
Melbet Casino
Melbet Casino
19K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: €1
Tërheqje maksimale: $ 60 000 per week
Rishikim

Bonuset

 • Bonus i Mireseardhjes: 1
Liçensë:
Curacao Curacao

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës

Kazinotë e depozitave minimale

Kazinotë me depozitë minimale janë kazino online që i lejojnë lojtarët të bëjnë një depozitë të vogël për të filluar të luajnë. Këto kazino zakonisht kanë një limit minimal depozite, shpesh deri në 5 ose 10 dollarë, duke i bërë të aksesueshme për një gamë të gjerë lojtarësh.

Duke ofruar opsione të ulëta depozitash, këto kazino u lejojnë lojtarëve ta testojnë lojën para se të angazhohen për një depozitë më të madhe. Ato kujdesen gjithashtu për lojtarët që mund të kenë një buxhet më të vogël ose që preferojnë të menaxhojnë fondin e tyre më me kujdes. Ne kemi mbledhur listën e 722 kazinove më të mira me vlerë minimale të depozitave.

Klasifikimi Best Kazinotë e depozitave minimale
 • Best Kazinotë e depozitave minimale
 • New Kazinotë e depozitave minimale

Filtrat:

Filtrat ende nuk janë zgjedhur
  Filtri sipas:
  Monedhat
  Pronar
  • Zenbet
  • Zecure Gaming Limited
  • YUSI N.V.
  Liçensë
  Shqipëri
  1xslots Casino
  1xslots Casino
  32K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 1
  Tërheqje maksimale: Not Limited
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 3
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  • Gamë e opsioneve të pagesës
  • Emër i madh, i besueshëm i shtëpisë
  Shqipëri
  Cashalot Casino
  Cashalot Casino
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 1
  Tërheqje maksimale: € 5000 per day, € 50000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Jo Depozit Bonus: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Paketë fantastike e mirëseardhjes
  • Lojrat Kazino më të mira
  • Kazino Celular përfshira
  • Kërkesa e ulët e basteve
  • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
  Shqipëri
  Zodiac Bet Casino
  Zodiac Bet Casino
  5K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 10
  Tërheqje maksimale: up to €5,000 from his account per week
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Plotësisht Kazino pa instalim
  • Shumë Promovime
  Shqipëri
  MyWin24 Casino
  MyWin24 Casino
  2K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: £/$/€ 10
  Tërheqje maksimale: £/$/€ 10 000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2
  • Rrotullime Falas: 2
  Liçensë:
  MGA MGA

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Shumë Promovime
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • NetEnt Kazino Live
  • Shpërblim i Sistemit
  • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
  • Bibliotekë e madhe e lojrave
  BetWorld247 Casino
  BetWorld247 Casino
  3K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: 10.000 EUR
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  MGA MGA

  Karakteristika

  • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
  • Kasino e madhe
  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  Shqipëri
  Tipwin Casino
  Tipwin Casino
  2K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: Not Limited for EUR
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  MGA MGA

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  Shqipëri
  888 Casino
  888 Casino
  6.3M lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: EUR 10
  Tërheqje maksimale: EUR 30,000 Monthly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 9
  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Pikat e besnikërisë
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • Certifikata e Besimit
  • Kazino e krijuar
  • Numër i madh i ofruesve të lojrave
  • Lundrim i thjeshtë në faqe
  Shqipëri
  Jet Casino
  Jet Casino
  248K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 10
  Tërheqje maksimale: €125000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Jo Depozit Bonus: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Pikat e besnikërisë
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Mbi 600 lojëra elektronike për t'u luajtur
  • Accepts players from many countries
  Shqipëri
  Spin Casino
  Spin Casino
  1.9M lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €10,000 per day
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  MGA MGA

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • 24/7 Live Cat
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Kazino Celular në Dispozicion
  • Lojra Live të Ofruara
  Shqipëri
  777 Casino
  777 Casino
  1.4M lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: $/€/£10
  Tërheqje maksimale: $/€/£30,000 Monthly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 6
  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Licencat me bazë të BE-së
  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Plotësisht Kazino pa instalim
  • Baste sportive
  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  • Lojra të mëdha Celular
  • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
  Shqipëri
  Kajot Casino
  Kajot Casino
  112K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: EUR 10
  Tërheqje maksimale: EUR 1000 per day
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1
  • Jo Depozit Bonus: 1
  Liçensë:
  MGA MGA

  Karakteristika

  • Mbi 999 Lojëra Kazino
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • Licenca UK
  • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
  • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
  • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Excellent games & customer service, great on mobile - $name is the casino others are compared to është kazino të tjerët janë në krahasim me
  • Më i larti Shqipëri Kazino
  Shqipëri
  Ignition Casino
  Ignition Casino
  1.4M lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: $ 10
  Tërheqje maksimale: $9,500 Bitcoin, $3,000
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Kërkesat e ulëta për baste
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Optimizuar për Celular
  • Ne dispozicion pa instalim
  Shqipëri
  Stay Casino
  Stay Casino
  21K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 20
  Tërheqje maksimale: €5,000 per week, €10,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Lojra Live të Ofruara
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Loki Casino
  Loki Casino
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €10,000 Weekly, €30,000 Monthly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Online Që nga 2016
  • Kazino Celulare më të mira
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  • 24 Orë Koha e Tërheqjes
  • $name offers the best Microgaming casino bonus ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
  Shqipëri
  One Casino
  One Casino
  1.1M lojtarë

  Liçensë:
  DGA DGA
  MGA MGA
  Depozita Minimale: EUR 10
  Tërheqje maksimale: EUR 25,000
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2
  Liçensë:
  DGA DGA
  MGA MGA

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Paketë fantastike e mirëseardhjes
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  Bet365 Casino
  Bet365 Casino
  976K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £10
  Tërheqje maksimale: No Limits
  Rishikim
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar

  Karakteristika

  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Certifikata e Besimit
  • Lojrat Scratchcard
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • Kazino Celular përfshira
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • Përkrahje për Live Cat
  • Rulo të Larta VIP Klub
  Shqipëri
  National Casino
  National Casino
  419K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 10
  Tërheqje maksimale: EUR 4,000 per day, EUR 16,000 per week, EUR 50,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2
  • Rrotullime Falas: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Dizajni miqësor Celular
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  VAVADA Casino
  VAVADA Casino
  123K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 1
  Tërheqje maksimale: EUR 10000 per day, EUR 50000 per week, EUR 100000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Jo Depozit Bonus: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Shumë elektronike
  Shqipëri
  JoyCasino
  JoyCasino
  327K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €5
  Tërheqje maksimale: $100,000 Monthly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Siguruar me SSL kod
  • $name have scrapped wagering requirements in full, with no max win! kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
  • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
  • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
  • Mënyra e ofruar pa instalim
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  Shqipëri
  1xBet Casino
  1xBet Casino
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €1
  Tërheqje maksimale: No Limits
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2
  • Jo Depozit Bonus: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • 24/7 Live Cat
  • Bonus pa Pagesë
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Provoni lojra falas
  • Dizajni miqësor Celular
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • Nisur në 2024
  Shqipëri
  Red Stag Casino
  Red Stag Casino
  216K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: USD 5
  Tërheqje maksimale: USD 2,000 Weekly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 10
  • Jo Depozit Bonus: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • Kasino e madhe
  • Mbi 999 Lojëra Kazino
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Dizajni miqësor Celular
  • Bonus i Madh Mirëseardhje
  • 24/7 Live Suport
  Shqipëri
  King Billy Casino
  King Billy Casino
  209K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: USD 10
  Tërheqje maksimale: USD 60,000 per month, USD 20,000 per week
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 3
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim
  Shqipëri
  Wild Casino
  Wild Casino
  305K lojtarë

  Liçensë:
  Panama Panama
  Depozita Minimale: $ 20
  Tërheqje maksimale: $ 10000 per month, $25000 per week
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  Panama Panama

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  Shqipëri
  Betrebels Casino
  Betrebels Casino
  4K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €/$10
  Tërheqje maksimale: €10,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  MGA MGA

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Lojra Live të Ofruara
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Gaming Club Casino
  Gaming Club Casino
  109K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Kahnawake Kahnawake
  Depozita Minimale: €/$/£ 10
  Tërheqje maksimale: $/£/€4,000 Weekly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 4
  Liçensë:
  MGA MGA
  Kahnawake Kahnawake

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Siguruar me SSL kod
  • $name mobile casino offering NetEnt Touch kazino celular ofruar Prekja NetEnt
  • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
  • Poker Turne të mëdha
  • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
  • Novomatik Lojra Elektronike
  • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
  Shqipëri
  Royal Vegas Casino
  Royal Vegas Casino
  144K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: € 10
  Tërheqje maksimale: € 10 000 per day
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  MGA MGA

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Provoni lojra falas
  • Shumë Promovime
  • Pajtueshmëri Celulare
  • Jo Limite në Tërheqje
  • 24/7 Live Suport
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  Shqipëri
  Mr Green Casino
  Mr Green Casino
  277K lojtarë

  Liçensë:
  SE license SE license
  DGA DGA
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €10,000 Daily
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 4
  Liçensë:
  SE license SE license
  DGA DGA
  MGA MGA
  UKGC UKGC

  Karakteristika

  • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Në krye të lojrave kryesore
  • Më e madhe Kazino Celular
  • Licenca UK
  • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
  • Më i larti Shqipëri Kazino Online
  • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
  Shqipëri
  Betway Casino
  Betway Casino
  392K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: €/£/$10
  Tërheqje maksimale: No
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2
  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Lojrat Kazino më të mira
  • Në dispozicion në Celular
  • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
  • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
  • Live Chat në dispozicion
  • Lehtësisht i Navigueshëm
  Shqipëri
  Captain Cooks Casino
  Captain Cooks Casino
  377K lojtarë

  Liçensë:
  Kahnawake Kahnawake
  Depozita Minimale: €5
  Tërheqje maksimale: $4,000 Weekly(this only applies to players who win a sum that is 5 times or more greater than the total purchases)
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  Kahnawake Kahnawake

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Përdor kodin SSL
  • Në dispozicion në Celular
  • Kazino e shkëlqyer live
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
  • Skemat unike dhe të dobishme të besnikërisë

  Finding the best results for you

  Komentet më të fundit të përdoruesve për kazinot

  • Liberia Legolas
   10 /10
   I Vlerësuar: 2024-02-29
   BlackJack.Fun Casino Rishikim

   Unë kam luajtur këtu për një kohë të gjatë, më pëlqejnë makinat e tyre të fatit sepse ndihem me fat këtu. Unë ju sugjeroj ta provoni dhe tërheqjet në blackjack.fun janë gjithashtu të shpejta, gjë që më bën të ndihem rehat. Tani për tani, blackjack.fun është vendi im për të luajtur kumar, faleminderit ekipit blackjack.fun, jam i impresionuar me shërbimin tuaj

  • Denmark Loy
   8.5 /10
   I Vlerësuar: 2024-02-26
   Cashalot Casino Rishikim

   Ekipi Mbështetës u përgjigj shpejt auf Nachrichten. Unë i kam tërhequr paratë shpejt dhe pa probleme. Es ist gut, dass dies nicht ein Betrug ist.

  • Gavrilo
   10 /10
   I Vlerësuar: 2024-02-18
   Nine Casino Rishikim

   Çuditërisht, gjithçka më duket e bukur, megjithëse unë isha skeptik dhe depozitova vetëm 20 € në fillim. Shumë e rekomanduar

  • Denmark Derik
   8.8 /10
   I Vlerësuar: 2024-02-12
   Cashalot Casino Rishikim

   Die Zahl der Spielautomaten ist nicht sehr groß, aber die Auswahl ist groß. Freundliches Personal, das schnell auf Nachrichten reagiert.

  • United Kingdom Kate
   10 /10
   I Vlerësuar: 2024-02-12
   Joka Bet Casino Rishikim

   Më në fund një kazino që mund ta shijoj vërtet dhe të argëtohem! UX është i patëmetë dhe nivelet e besnikërisë janë në nivelin tjetër. U befasua se sa shpejt po ndihmon mbështetja e Joka me çështjet, rruga për të shkuar!

  • Myanmar Aung khitpaing
   10 /10
   I Vlerësuar: 2024-02-06
   Win 7 Casino Rishikim

   Pranojeni dhe pëlqeni

  • Slovakia Michal
   10 /10
   I Vlerësuar: 2024-02-06
   Ditobet Casino Rishikim

   Unë kisha 420 € në llogarinë time fare, më bllokuan llogarinë, nuk mund të hyj dhe askush nuk më përgjigjet në emailet e mia, nuk dini çfarë të bëni?

  • Mexico Diego
   10 /10
   I Vlerësuar: 2024-02-06
   Big Bola Casino Rishikim

   Është shumë e vështirë të komunikosh me stafin dhe ata duan asgjë për të shmangur pagesën për çmimet ose lojërat Topi i madh NUK REKOMANDOHET.

  • Romania japoxanul
   2.5 /10
   I Vlerësuar: 2024-01-28
   HitnSpin Casino Rishikim

   Nuk paguan kurrë dhe ka disa kufizime për disa ofrues dhe pjesa tjetër janë marrëzi. Uebfaqja e kazinosë nuk duket aq mirë dhe shpërblimet janë të çalë

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

  Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

  Hyni në llogarinë tuaj

  Please enter your name
  Please enter correct email
  30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

  Vlerëso këtë bonus:

  10 /10
  Please enter your rating

  Your comment was sent successfully!