sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

26 No Account Casino Rrotullime Falas

Nëse dëshironi të luani No Account Casino fitimprurës online, atëherë Rrotullime Falas është zgjedhja më e mirë për ju. Albania-bonusesfinder.com ka përpiluar për ju një listë të Jo Depozit Bonus, Bonus i Mireseardhjes, Rrotullime Falas për No Account Casino.

Klasifikimi Best No Account Casino Rrotullime Falas
 • Best No Account Casino Rrotullime Falas
 • New No Account Casino Rrotullime Falas
 • Bonuse me Baste të Vogla
Filtër
 • Hot Bonuses
 • I verifikuar
 • New bonuses
 • User Choice
Vlerësimi i përdoruesit

Filtrat:

Filtrat ende nuk janë zgjedhur
  Filtri sipas:
  Monedhat
  • BINGO TICKETS
  • BTC
  • BTH
  • CZK
  • DKK
  • GBP
  • mBTC
  • MYR
  • NOK
  • RUB
  • SEK
  • THB
  • TRL
  • USD
  • YEN
  • ZAR
  • EUR
  • PERCENT
  • FS
  • MXN
  • CHF
  • BRL
  • TFS Token
  • WEFT Tokens
  • KRW
  Vlera e bonusit
  Shqipëri
  NightRush Casino
  6K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Rrotullime Falas: 176 FS
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast:

  Karakteristika

  • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
  • E thjeshtë në përdorim
  • Kjo faqe ka një aplikacion mobile
  • Ka oferta promocionale ditore
  • Bonuse tërheqëse mirëseardhjeje

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Turbico Casino
  17K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Rrotullime Falas: 164 FS
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast:
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast:

  Karakteristika

  • Shumë oferta promocionale
  • Kazino live e hapur
  • Bonus bujar i depozitës së parë
  • Many payment methods

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  NightRush Casino
  6K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Rrotullime Falas: 156 FS
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast:

  Karakteristika

  • Platformë e thjeshtë në përdorim
  • Ka një kod promocional
  • Seleksionim fantastik lojërash
  • Mbështetje e shpejtë dhe profesionale ndaj klientit
  • Kazino Live

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Turbico Casino
  17K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast:

  Karakteristika

  • Gamë e opsioneve të pagesës
  • Kazino live e hapur
  • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
  • Amazing welcome bonus
  • Good casino games

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  NightRush Casino
  6K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast:

  Karakteristika

  • Shumë mënyra për të kontaktuar
  • Shumë promocione dhe bonuse
  • Siguri e gjerë online
  • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
  • Promo mirëseardhjeje e gjithanshme

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Turbico Casino
  17K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast:

  Karakteristika

  • Gamë e gjerë ofruesish softuerësh të shkëlqyer
  • Kërkesa të ulëta bast-vëniesh për bonuset e mirëseardhjes
  • Ekip ndihmues i mbështetjes ndaj klientit
  • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
  • Lojëra Bingo dhe Kazino

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Turbico Casino
  17K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast:

  Karakteristika

  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
  • Adresë e sigurt dhe e siguruar
  • Faqe interneti miqësore për mobile
  • Seleksionim fantastik i opsioneve të pagesës

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Turbico Casino
  17K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast:

  Karakteristika

  • Shërbim ndaj klientit 24 orë
  • Gamë e gjerë ofruesish softuerësh të shkëlqyer
  • Emër i madh, i besueshëm i shtëpisë
  • Mënyra të shpejta dhe të besueshme pagese
  • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Mason Slots Casino
  6K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €200 + 50 Free Spins on Book of Dead
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 30x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
  Shqipëri
  Turbico Casino
  17K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €111 + 100 Free Spins on Wolf Gold
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 45x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Ofruesve të ndryshme Software
  Shqipëri
  NightRush Casino
  6K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €111 + 100 Free Spins on Book of Dead
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 45x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Nopeampi Casino
  36K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus i Mireseardhjes: 100 FS
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast: 0x

  Karakteristika

  • Shumë e lehtë për të lundruar
  • Shumë promocione dhe bonuse
  • Shumë mënyra të sigurta pagese
  • Variety of games
  Shqipëri
  Turbico Casino
  17K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus Depozitave i Tretë: 50% deri në €111 + 100 Free Spins on Wolf Gold
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 45x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 45x

  Karakteristika

  • Paketë fantastike e mirëseardhjes
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Kazino Celulare më të mira
  Shqipëri
  NightRush Casino
  6K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus Depozitave i Tretë: 50% deri në €111 + 100 Free Spins on Book of Dead
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 45x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 45x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Mason Slots Casino
  6K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus Depozitave i Dytë: 50% deri në €100 + 50 Free Spins on Lucky Grace and Charm
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Turbico Casino
  17K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus Depozitave i Dytë: 50% deri në €111 + 100 Free Spins on Wolf Gold
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 45x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 45x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Paketë fantastike e mirëseardhjes
  • Ofruesve të ndryshme Software
  Shqipëri
  NightRush Casino
  6K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus Depozitave i Dytë: 50% deri në €111 + 100 Free Spins on Book of Dead
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 45x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 45x

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  Shqipëri
  Turbico Casino
  17K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Wednesday Bonus: 100 FS
  Depozita Minimale: EUR 40
  Bast: 45x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: EUR 40
  Bast: 45x

  Karakteristika

  • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
  • Ofron shumë promocione
  • Opsione të mira pagese
  • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
  Shqipëri
  NightRush Casino
  6K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Wednesday Bonus: 100 FS
  Depozita Minimale: EUR 40
  Bast: 45x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: EUR 40
  Bast: 45x

  Karakteristika

  • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
  • Transaksione të sigurta
  • Kazino live e hapur
  • Bonuse tërheqëse mirëseardhjeje
  Shqipëri
  Mason Slots Casino
  6K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Monday Bonus: 25 FS deri në €50
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Bonuset e mira
  Slots.io Casino
  Liçensë:
  EE License EE License
  Rrotullime Falas: 300 FS
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  EE License EE License
  Depozita Minimale: EUR 100
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Suporton shumë mënyra pagese
  • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
  • Good Customer Service
  • Variety of games
  Slots.io Casino
  Liçensë:
  EE License EE License
  Rrotullime Falas: 150 FS
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  EE License EE License
  Depozita Minimale: EUR 50
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • promocione fantastike
  • Menu e pastër dhe e organizuar
  • Good reputation
  • Many currencies available
  Casino Planet
  147K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Rrotullime Falas: 100 FS
  Depozita Minimale: SEK 200
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: SEK 200
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Softuer i besuar dhe i sigurt
  • Reputacion i fortë online
  • Përvojë argëtuese, me temë
  • Lojëra Bingo dhe Kazino
  • Good navigability

  Lojërat e Lejuara

  Slots.io Casino
  Liçensë:
  EE License EE License
  Rrotullime Falas: 50 FS
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  EE License EE License
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Miqësor ndaj përdoruesit dhe i përshtatshëm për mobile
  • Bonuse tërheqëse mirëseardhjeje
  • Good reputation
  • Lojëra Live
  Shqipëri
  Winny Casino
  144K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Rrotullime Falas: 100 FS
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 5x

  Karakteristika

  • Kasino e madhe
  • Kazino Celular përfshira
  • Shumë oferta promocionale
  • Fakte Interesante
  • E thjeshtë në kontakt

  Lojërat e Lejuara

  Griffon Casino
  217K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 200 + 50 Free Spins on Book of Dead
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Paketë fantastike e mirëseardhjes
  • Një gamë e gjerë e seleksionimit të lojërave
  • E thjeshtë në kontakt
  • Great bonuses and promotions

  Finding the best results for you

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

  Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

  Hyni në llogarinë tuaj

  Please enter your name
  Please enter correct email
  30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

  Vlerëso këtë bonus:

  10 /10
  Please enter your rating

  Your comment was sent successfully!