sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

66 Kazino Poker Bonuset e Mirëseardhjes

Nëse dëshironi të luani Kazino Poker fitimprurës online, atëherë Bonus i Mireseardhjes është zgjedhja më e mirë për ju. Albania-bonusesfinder.com ka përpiluar për ju një listë të Jo Depozit Bonus, Bonus i Mireseardhjes, Rrotullime Falas për Kazino Poker.

Klasifikimi Best Kazino Poker Bonuset e Mirëseardhjes
 • Best Kazino Poker Bonuset e Mirëseardhjes
 • New Kazino Poker Bonuset e Mirëseardhjes
 • Bonuse me Baste të Vogla
Filtër
 • Hot Bonuses
 • I verifikuar
 • New bonuses
 • User Choice
Vlerësimi i përdoruesit

Filtrat:

Filtrat ende nuk janë zgjedhur
  Filtri sipas:
  Monedhat
  • BINGO TICKETS
  • BTC
  • BTH
  • CZK
  • DKK
  • GBP
  • mBTC
  • MYR
  • NOK
  • RUB
  • SEK
  • THB
  • TRL
  • USD
  • YEN
  • ZAR
  • EUR
  • PERCENT
  • FS
  • MXN
  • CHF
  • BRL
  • TFS Token
  • WEFT Tokens
  • KRW
  Vlera e bonusit
  Shqipëri
  PokerStars Casino
  1.3M lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 600 USD/EUR/GBP/CAD
  Depozita Minimale: 10 USD/EUR/GBP/CAD
  Bast:
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: 10 USD/EUR/GBP/CAD
  Bast:

  Karakteristika

  • Shumë oferta promocionale
  • Përvojë e Fortë Mobile
  • Opsione pagese për t'iu përshtatur çdo lojtari
  • Fast payments
  Shqipëri
  Ignition Casino
  1.4M lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në $ 1500
  Depozita Minimale: $ 20
  Bast: 25x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: $ 20
  Bast: 25x

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Kazino Celular
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Përkrahje për Live Cat
  Shqipëri
  Ignition Casino
  1.4M lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në USD 1000
  Depozita Minimale: USD 150
  Bast: 25x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: USD 150
  Bast: 25x

  Karakteristika

  • Softuer i besuar dhe i sigurt
  • Opsione fleksibël pagese
  • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
  • Kazino Live
  • Variety of games
  Shqipëri
  RioBet Casino
  31K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 15 FS deri në 15 FS
  Depozita Minimale: No
  Bast: 30x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: No
  Bast: 30x

  Karakteristika

  • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
  • Rrotullime falas pa depozitë
  • Faqe e optimizuar për mobile
  • Numër fantastik bonusesh dhe promocionesh
  Shqipëri
  RioBet Casino
  31K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: EUR 500 deri në 100%
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 35xb
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 35xb

  Karakteristika

  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Më e madhe Kazino Celular
  • Lojrat Scratchcard
  • Lehtësisht i Navigueshëm
  Shqipëri
  Celsius Casino
  7K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në USD 300
  Depozita Minimale: USD 10
  Bast: 50x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: USD 10
  Bast: 50x

  Karakteristika

  • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
  • Ofertë mirëseardhjeje
  • Bonuse të pabesueshme
  Shqipëri
  Jungliwin Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 75% deri në EUR 200 + 5 Free Bet
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Përvojë e personalizuar
  • Shumë mënyra të sigurta pagese
  • Kazinoja suporton ApplePay
  • Lojëra Live
  • Mobile app
  Shqipëri
  Optibet.lv Casino
  558K lojtarë

  Liçensë:
  LV License LV License
  Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100 EUR
  Depozita Minimale: 20 EUR
  Bast: 30x(d+b)
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  LV License LV License
  Depozita Minimale: 20 EUR
  Bast: 30x(d+b)

  Karakteristika

  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
  • Gati për Celular
  Shqipëri
  TonyBet Casino
  22K lojtarë

  Liçensë:
  EE License EE License
  UKGC UKGC
  Kahnawake Kahnawake
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në £300
  Depozita Minimale: £10
  Bast: 35x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  EE License EE License
  UKGC UKGC
  Kahnawake Kahnawake
  Depozita Minimale: £10
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  TonyBet Casino
  22K lojtarë

  Liçensë:
  EE License EE License
  UKGC UKGC
  Kahnawake Kahnawake
  Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 120 EUR/USD
  Depozita Minimale: 20 EUR/USD
  Bast: 50x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  EE License EE License
  UKGC UKGC
  Kahnawake Kahnawake
  Depozita Minimale: 20 EUR/USD
  Bast: 50x

  Karakteristika

  • Faqja e internetit është e disponueshme në hindisht
  • Ka oferta promocionale ditore
  • Great website design

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Wild Sultan Casino
  46K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në € 500
  Depozita Minimale: € 20
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 20
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim
  Shqipëri
  OhMyZino Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 1000
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 45x

  Karakteristika

  • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
  • Lojra Live të Ofruara
  • Platforma është shumë e thjeshtë në përdorim
  • Temë e ndritshme dhe unike në faqe
  • Easy navigation
  Shqipëri
  West Casino
  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 200 + 100 Free Spins
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë
  • Brand i mirë-njohur
  • Shumë elektronike
  • Perfect service
  • Simple and friendly design
  Shqipëri
  BurningBet Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në EUR 500 + 100 Free Spins
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
  • Friendly customer service
  • Good casino games
  • Many deposit methods
  Shqipëri
  CasiTabi Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $100
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: $10
  Bast: 20x

  Karakteristika

  • Kasino e madhe
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
  Shqipëri
  BurningBet Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 1000 + 100 Free Spins
  Depozita Minimale: EUR 300
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 300
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
  • Shërbim ndaj klientit 24 orë
  • Ofertë mirëseardhjeje
  • Beautiful design
  Shqipëri
  BurningBet Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 70% deri në EUR 1000 + 100 Free Spins
  Depozita Minimale: EUR 300
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 300
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Një gamë e gjerë e seleksionimit të lojërave
  • Dizajn Faqeje i Thjeshtë
  • Ka një ofertë mirëseardhjeje
  • Multiple payment options
  Shqipëri
  CasiTabi Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Dytë: 50% deri në $100
  Depozita Minimale: $10
  Bast: 20x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: $10
  Bast: 20x

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  Shqipëri
  Jungliwin Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  3rd Deposit Bonus: 75% deri në EUR 500 + 5 Free Bet
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Ka promocione të rregullta të disponueshme
  • Faqe interneti e organizuar, e thjeshtë dhe e lehtë në lundrim
  • Dizajn i pastër, plot ngjyra dhe i drejtpërdrejtë
  • Few payment options
  Shqipëri
  Jungliwin Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  2nd Deposit Bonus: 50% deri në EUR 300 + 5 Free Bet
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Aplikacioni mobile i Disponueshëm
  • Lojë kazino me ndarës letrash live
  • Seleksionim i madh lojërave bingo dhe elektronike
  • Kazinoja suporton ApplePay
  • Live betting
  Shqipëri
  Wild Sultan Casino
  46K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  2nd Deposit Bonus: 55 % deri në 750 EUR
  Depozita Minimale: 20 EUR
  Bast:
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: 20 EUR
  Bast:

  Karakteristika

  • Tërheqja Pa Limit
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
  Shqipëri
  West Casino
  Liçensë:
  MGA MGA
  2nd Deposit Bonus: 50% deri në EUR 200
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Miqësor ndaj përdoruesit dhe i përshtatshëm për mobile
  • Faqe interneti e organizuar, e thjeshtë dhe e lehtë në lundrim
  • Zgjedhje e mirë bonusesh
  • Friendly customer service
  • Multiple currencies available
  Shqipëri
  West Casino
  Liçensë:
  MGA MGA
  3rd Deposit Bonus: 50% deri në EUR 200 + 100 Free Spins
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Mbështetja në chat live është e disponueshme 24/7
  • Softuer i besuar dhe i sigurt
  • Optimizuar për Lojën Mobile
  • Kazino Live
  • User-friendly website
  • Variety of games
  Shqipëri
  BurningBet Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  2nd Deposit Bonus: 90% deri në EUR 500 + 200 Free Spins
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Seleksionim i madh i mënyrave të pagesës
  • Plotësisht i pajtueshëm në mobile
  • Kazino Live
  • Perfect service
  Shqipëri
  CasiTabi Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  4th Deposit Bonus: 25% deri në $200
  Depozita Minimale: $10
  Bast: 20x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: $10
  Bast: 20x

  Karakteristika

  • Metoda të shumta Depozitave
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  Shqipëri
  Grosvenor Casino
  1.3M lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Alderney Alderney
  Bonus i Mireseardhjes: £20 deri në 100%
  Depozita Minimale: £20
  Bast: 5xb
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Alderney Alderney
  Depozita Minimale: £20
  Bast: 5xb

  Karakteristika

  • Opt-në e nevojshme.
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
  • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
  Paris Vip Casino
  37K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 400% deri në EUR 2000
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast: 50x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast: 50x

  Karakteristika

  • Skemë besnikërie
  • Program i fortë besnikërie
  • E thjeshtë për ta kontaktuar
  Shqipëri
  Bet Realm Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 200%
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 40x(d+b)
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 40x(d+b)

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Siguruar me SSL kod
  • Kohë e shkurtër e tërheqjes
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Lojra të Tipit Vegas
  Shqipëri
  Asya Bahis Casino
  189K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në TRY 2000
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: TRY 100
  Bast:

  Karakteristika

  • Ndërfaqe e Rregullt dhe e Lehtë në Përdorim
  • Lojëra elektronike dhe me fitime në çast
  • Bank transfers available
  Crazy Fortune Casino
  3K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 500 EUR
  Depozita Minimale: 20 EUR
  Bast: Free wager
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë: No license available
  Depozita Minimale: 20 EUR
  Bast: Free wager

  Karakteristika

  • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
  • Good navigability

  Finding the best results for you

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

  Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

  Hyni në llogarinë tuaj

  Please enter your name
  Please enter correct email
  30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

  Vlerëso këtë bonus:

  10 /10
  Please enter your rating

  Your comment was sent successfully!