sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Adresë e Librave Sportivë në Shqipëri 2022
326

Kompani Bastesh

Kazinoja më e mirë Adresë e Librave Sportivë në Shqipëri 2022

Cashable
200% 5th Deposit Bonus at Melbet Casino
Cashable
Vlerësuar: 8.37/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
5th Deposit Bonus: 200% deri në €350 Melbet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës

Kompani Bastesh

Filter by:
Payment Methods
Pronar
 • Zenbet
 • Zecure Gaming Limited
 • YUSI N.V.
Liçensë
 • RO License
 • ES License
 • SE license
 • GR License
 • КРАИЛ
 • BGC
 • AT License
 • BG License
 • CZ License
 • DGA
 • EE License
 • AAMS
 • MX License
 • RS License
 • SK License
 • MGA
 • UKGC
 • Gibraltar
 • Curacao
 • Nigeria
 • Isle of Man
 • Kahnawake
 • Jersey
 • Alderney
 • Swiss License
 • Antigua
 • LV License
 • Costa Rica License
 • Pagcor
 • Panama
 • CEZA
 • HUPIS
 • HU License
 • Montenegro License
 • Portugal License
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Kompani Bastesh
  • Best Kompani Bastesh
  • New Kompani Bastesh
  Klasifikimi
  Cashable
  60 FS Rrotullime Falas at Richprize Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 8.37/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 60 FS Richprize Casino
  Rishikim
  EUR 60 Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at BetWorld247 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 8.3/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në € 100 BetWorld247 Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 20 Depozita Minimale
  30x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
  • Kasino e madhe
  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at Tipwin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 8.03/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €100 Tipwin Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  5x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  Cashable
  100% Deposit Bonus at Efbet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 8.03/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Deposit Bonus: 100% deri në €100 Efbet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €5 Depozita Minimale
  2x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Dizajni miqësor Celular
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  Cashable
  100% 2nd Deposit Bonus at Ignition Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  2nd Deposit Bonus: 100% deri në $ 1000 Ignition Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $ 20 Depozita Minimale
  25x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Kërkesat e ulëta për baste
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Optimizuar për Celular
  • Ne dispozicion pa instalim
  Stake Casino
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme Stake Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Kazino Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Ne dispozicion pa instalim
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at 22BET Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €300 22BET Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €1 Depozita Minimale
  50x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • Ne dispozicion pa instalim
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at Tipico Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €100 Tipico Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  2x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  Admiral Casino
  Vlerësuar: 6.57/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme Admiral Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Website optimizuar për Celular
  Stoiximan Casino
  Vlerësuar: 6.5/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Nuk ka bonuse të disponueshme Stoiximan Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Lojra Live të Ofruara
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at VDCasino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.37/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 1000 TL VDCasino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  100 TL Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Lojra Live të Ofruara
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  Cashable
  35% Weekend Deposit Bonus at Betrebels Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.37/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Weekend Deposit Bonus: 35% deri në €100 Betrebels Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  45x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Lojra Live të Ofruara
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  • Website optimizuar për Celular
  Exclusive for CBF users Cashable
  €225 Bonus i Mireseardhjes at bwin Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.37/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €225 deri në 100% bwin Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  35x(d+b) Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Një Casino e re në 2022
  • Siguruar me SSL kod
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
  • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
  • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
  Cashable
  €100 Bonus i Mireseardhjes at Lucky Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.37/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 200% Lucky Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  35x(d+b) Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Metoda të shumta Depozitave
  • Kazino Celulare më të mira
  • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • $name have scrapped wagering requirements in full, with no max win! kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Më i larti Shqipëri Kazino Online
  • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
  Cashable
  £250 Bonus i Mireseardhjes at Novibet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.37/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: £250 deri në 100% Novibet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £10 Depozita Minimale
  35x(d+b) Bast
  GR License GR License Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino Celulare më të mira
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Uk Kumar License
  • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
  • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
  • Live LojëratKazino
  • 0-24 Afati Tërheqjes
  Cashable
  100 FS Bonus i Mireseardhjes at Crashino Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100 FS Crashino Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $ 10 Depozita Minimale
  40x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  • E thjeshtë në përdorim
  • ambient miqësor dhe argëtues
  • Dizajn i pastër, plot ngjyra dhe i drejtpërdrejtë
  • Menu e pastër dhe e organizuar
  Cashable
  123% Bonus i Mireseardhjes at ArcaneBet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 123% deri në CAD 70 ArcaneBet Casino
  Rishikim
  CAD 15 Depozita Minimale
  17.5x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Baste sportive
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
  • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
  • Mënyra e ofruar pa instalim
  Cashable
  50% Bonus Depozitave i Tretë at TrustDice Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: 50% deri në €10000 TrustDice Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • 24/7 Live Cat
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • Lojra Live të Ofruara
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  Cashable
  25% 4th Deposit Bonus at 888Starz Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  4th Deposit Bonus: 25% deri në € 450 888Starz Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 15 Depozita Minimale
  35x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • 24/7 Live Cat
  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim

  Lojërat e Lejuara

  Imperial Fruits: 40 lines Playson
  Cashable
  50% Wednesday Bonus at BitKingz Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Wednesday Bonus: 50% deri në € 1000 BitKingz Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 100 Depozita Minimale
  50x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Cashable
  25% 4th Deposit Bonus at Paripesa Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  4th Deposit Bonus: 25% deri në € 450 Paripesa Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 15 Depozita Minimale
  35x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm

  Lojërat e Lejuara

  Imperial Fruits: 40 lines Playson
  Cashable
  150% Bonus Depozitave i Tretë at GG Bet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: 150% deri në €150 GG Bet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €30 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • 24/7 Live Cat
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Website optimizuar për Celular

  Lojërat e Lejuara

  Gonzos Quest NetEnt
  Cashable
  50% Bonusi Ringarkohet at Konibet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonusi Ringarkohet: 50% deri në USD 500 Konibet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  USD 100 Depozita Minimale
  0x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Shumë Promovime
  Cashable
  100% 2nd Deposit Bonus at Buff.bet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  2nd Deposit Bonus: 100% deri në € 500 Buff.bet Casino
  Rishikim
  € 20 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Online Që nga 2015
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Shumë Promovime
  Cashable
  25% 4th Deposit Bonus at BetandYou Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  4th Deposit Bonus: 25% deri në € 450 BetandYou Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 15 Depozita Minimale
  35x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Baste sportive
  Cashable
  10 FS Rrotullime Falas at Coinbet24 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 10 FS deri në mBTC 10 Coinbet24 Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  mBTC 1 Depozita Minimale
  32x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Metoda të shumta Depozitave
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  • Lojrat Kazino më të mira

  Lojërat e Lejuara

  Reels Of Wealth Betsoft Good Girl Bad Girl Betsoft
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at BetOnline Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $1000 BetOnline Casino
  Rishikim
  $25 Depozita Minimale
  30x Bast
  Panama Panama Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • $name have scrapped wagering requirements in full, with no max win! kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Kërkesa e ulët e basteve
  • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
  • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
  50 mBTC Bonus i Kthimit të Parave at Cloudbet Casino
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Kthimit të Parave: 50 mBTC deri në 25% Cloudbet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
  • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
  • Filloni me një biletë të vogël €10
  • Opt-në e nevojshme.
  • Kazino Online më të mira
  • Kazno Celular të mëdha
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
  Cashable
  10% Tuesday Deposit Bonus at Betfinal Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Tuesday Deposit Bonus: 10% deri në $500 Betfinal Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $10 Depozita Minimale
  1x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
  • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
  • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
  • Para të Gatshme në 5 Minuta
  • Gati për Celular

  Finding the best results for you

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.