sq Albania

Shteti

AlbaniaAlbania

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Video Poker

Rrotullimet Falas Video Poker më të Mira

Cashable
50 FS Rrotullime Falas at William Hill Vegas
Cashable
Vlerësuar: 5/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: deri në 50 FS William Hill Vegas
Rishikim
€ 10 Depozita Minimale
- Bast
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave

Video Poker Rrotullime Falas 2022

Cashable
25 Rrotullime Falas at 7Reels Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 deri në 25 7Reels Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
99xb Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Siguruar me SSL kod
 • Kazino Online më të mira
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Aventurë Kazino me histori interesante
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Cashable
30 Rrotullime Falas at BETAT Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 30 deri në 30 BETAT Casino
Rishikim
€150 Depozita Minimale
- Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Jo Limite në Tërheqje
Cashable
125 Rrotullime Falas at BETAT Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 125 deri në 125 BETAT Casino
Rishikim
€100 Depozita Minimale
- Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kazino Online më të mira
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
100 Rrotullime Falas at BETAT Casino
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 100 deri në 100 BETAT Casino
Rishikim
€50 Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • BETAT Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Uk Kumar License
 • Tërheqja Pa Limit
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
Cashable
100 Rrotullime Falas at BETAT Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 100 deri në 100 BETAT Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
10x Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Kazino e shkëlqyer live
Cashable
75 Rrotullime Falas at BETAT Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 75 deri në 75 BETAT Casino
Rishikim
€50 Depozita Minimale
- Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Licenca UK
 • Lojra Live të Ofruara
 • Mbështetje Njohurish
 • 0-24 Afati Tërheqjes
Cashable
50 Rrotullime Falas at BETAT Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 BETAT Casino
Rishikim
€100 Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi $n Lojëra Kazino
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Kazino Celulare më të mira
 • Siguruar me SSL kod
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Opt-në e nevojshme.
Cashable
50 Rrotullime Falas at BETAT Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 BETAT Casino
Rishikim
€50 Depozita Minimale
20x Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Opt-në e nevojshme.
 • Kazino e krijuar
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • Website optimizuar për Celular
Cashable
50 Rrotullime Falas at BETAT Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 BETAT Casino
Rishikim
€150 Depozita Minimale
20x Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • Përdor kodin SSL
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Gati për Celular
50 Rrotullime Falas at BETAT Casino
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 BETAT Casino
Rishikim
€50 Depozita Minimale
10x Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Uk Kumar License
 • Funksion Live Chat
 • Ka Live Lojëra Kazino
Cashable
25 Rrotullime Falas at BETAT Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 deri në 25 BETAT Casino
Rishikim
€100 Depozita Minimale
10x Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino Celulare më të mira
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Nisur në 2022
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
Cashable
25 Rrotullime Falas at BETAT Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 deri në 25 BETAT Casino
Rishikim
€50 Depozita Minimale
10x Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Licenca UK
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Funksion Live Chat
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
Cashable
20 Rrotullime Falas at BETAT Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 deri në 20 BETAT Casino
Rishikim
€25 Depozita Minimale
- Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Uk Kumar License
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Kazino Gati Celular
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
Cashable
10 Rrotullime Falas at BETAT Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 BETAT Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
10x Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Licenca UK
 • Më i larti Albania Kazino
 • Lojra të Tipit Vegas
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Cashable
99 Rrotullime Falas at EUcasino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 99 deri në 33 EUcasino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
60x Bast
Malta Gaming Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Opt-në e nevojshme.
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Lojra të Tipit Vegas
Cashable
10 Rrotullime Falas at Eurogrand Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 Eurogrand Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
40x Bast
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Nisur në 2022
 • Opt-në e nevojshme.
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Eurogrand Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Kazino Fantastike Live
Cashable
10 Rrotullime Falas at Eurogrand Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 Eurogrand Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
40x Bast
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Kazino Gati Celular
 • 24/7 Live Suport
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
Cashable
10 Rrotullime Falas at Eurogrand Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 Eurogrand Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
40x Bast
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Online Që nga 2006
 • Opsion per Lojrat Online
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
Cashable
100 Rrotullime Falas at Exclusive Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 100 deri në 100 Exclusive Casino
Rishikim
$20 Depozita Minimale
30x Bast
Kahnawake Gaming Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Online Që nga 2013
 • Opt-në e nevojshme.
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
Cashable
100 Rrotullime Falas at Free Spin Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 100 deri në 100 Free Spin Casino
Rishikim
$20 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
Cashable
50 Rrotullime Falas at Free Spin Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 Free Spin Casino
Rishikim
$20 Depozita Minimale
30xb Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi $n Lojëra Kazino
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Jo Limite në Tërheqje
Cashable
25 Rrotullime Falas at KingsWin Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 deri në 25 KingsWin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
40x Bast
Estonian Tax and Customs Board Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Opsion per Lojrat Online
 • Lojëra të mëdha Kazino
Cashable
50 Rrotullime Falas at KingsWin Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 KingsWin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€51 Depozita Minimale
15x Bast
Estonian Tax and Customs Board Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Dizajni miqësor Celular
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Cashable
20 Rrotullime Falas at KingsWin Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 deri në 20 KingsWin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€21 Depozita Minimale
15x Bast
Estonian Tax and Customs Board Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Lojrat Scratchcard
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Website optimizuar për Celular
Cashable
15 Rrotullime Falas at KingsWin Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 15 deri në 15 KingsWin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
15x Bast
Estonian Tax and Customs Board Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Funksion Live Chat
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Dizenjo Miqesore per Celular
10 Rrotullime Falas at KingsWin Casino
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 KingsWin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
15xb Bast
Estonian Tax and Customs Board Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
Cashable
10 Rrotullime Falas at KingsWin Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 KingsWin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€21 Depozita Minimale
15x Bast
Estonian Tax and Customs Board Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojra të mëdha Celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Nuk kërkohet llogari
Cashable
500 Rrotullime Falas at MaxiPlay Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 500 deri në 500 MaxiPlay Casino
Rishikim
£100 Depozita Minimale
50x Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino Celular
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
Cashable
250 Rrotullime Falas at MaxiPlay Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 250 deri në 250 MaxiPlay Casino
Rishikim
£50 Depozita Minimale
50x Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Ekselent për kumar celular

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.