sq Albania

Shteti

AlbaniaAlbania

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English

Bonus i Mireseardhjes

Bonuset e Kazinove Më të Mira të Rekomanduara nga Ne

400% Bonus i Mireseardhjes at Richprize Casino

Offer of the

Day
Vlerësuar: 4.99/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 400% deri në € 1600 Richprize Casino
€ 351 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Liçensë
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
125% Bonus i Mireseardhjes at Zodiac Bet Casino

Offer of the

Week
Vlerësuar: 5/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 125% deri në € 125 Zodiac Bet Casino
€ 20 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Liçensë
Rishikim
100% Bonus i Mireseardhjes at BetWorld247 Casino

Offer of the

Month
Vlerësuar: 4.99/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në € 100 BetWorld247 Casino
€ 20 Depozita Minimale
30x Bast
MGA - Malta Gaming Authority, Licence B2C Liçensë
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Filtër

Cashable
50% Bonus i Mireseardhjes at Melbet Casino
Cashable
Vlerësuar: 5/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 50% deri në €350 Melbet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
Cashable
£50 Bonus i Mireseardhjes at Get Lucky Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £50 deri në 100% Get Lucky Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
Malta Gaming Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Lojra Live të Ofruara
 • Kazino Celular përfshira
Cashable
£300 Bonus i Mireseardhjes at The Grand Ivy Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £300 deri në 100% The Grand Ivy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission, Swedish Gambling Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Dizajni miqësor Celular
 • Opt-në e nevojshme.
 • Bastet sportive dhe kazino në një
Cashable
$200 Bonus i Mireseardhjes at Casino Cruise
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 100% Casino Cruise
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
40xb Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • Opsion per Lojrat Online
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • 24/7 Live Suport
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
Cashable
£150 Bonus i Mireseardhjes at Circus Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £150 deri në 100% Circus Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
Alderney Gambling Control Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e re 2022
 • Ekselent për kumar celular
 • 24/7 Live Suport
 • Mënyra e ofruar pa instalim
Cashable
€200 Bonus i Mireseardhjes at BetVoyager Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% BetVoyager Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€25 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Themeluar në 2007, BetVoyager Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Kazino Fantastike Live
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Cashable
€100 Bonus i Mireseardhjes at Casino Heroes
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% Casino Heroes
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
40x Bast
Malta Gaming Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Kazino e krijuar
 • NetEnt Kazino Live
 • Kazino Celular përfshira
 • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
Cashable
$100 Bonus i Mireseardhjes at Golden Reef Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% Golden Reef Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
30xb Bast
Kahnawake Gaming Commission, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Golden Reef Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
Cashable
€300 Bonus i Mireseardhjes at Royal Vegas Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €300 deri në 100% Royal Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
70xb Bast
Malta Gaming Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
Cashable
$25 Bonus i Mireseardhjes at Captain Cooks Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $25 deri në $25 Captain Cooks Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$5 Depozita Minimale
60xb Bast
Kahnawake Gaming Commission, Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission, Danish Gambling Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Captain Cooks Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Kazino Online më të mira
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
Cashable
$100 Bonus i Mireseardhjes at LuckyNiki Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% LuckyNiki Casino
Rishikim
$20 Depozita Minimale
30xb Bast
Malta Gaming Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
Cashable
150% Bonus i Mireseardhjes at 18Bet Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në €300 18Bet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
Malta Gaming Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Në krye të lojrave kryesore
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Kazino Online më të mira
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
Cashable
€500 Bonus i Mireseardhjes at RioBet Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 100% RioBet Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
35xb Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Lojrat Scratchcard
 • Lehtësisht i Navigueshëm
Cashable
€200 Bonus i Mireseardhjes at HappyHugo Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 200% HappyHugo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
- Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Kazino Celulare më të mira
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
Cashable
$300 Bonus i Mireseardhjes at Slotastic Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $300 deri në 150% Slotastic Casino
Rishikim
$20 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
British Virgin Islands Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Cashable
€100 Bonus i Mireseardhjes at Everum Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% Everum Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
35xb Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Krenohet A App tunelit
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Përkrahje për Live Cat
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
 • Kazino Fantastike Live
Cashable
$600 Bonus i Mireseardhjes at Bodog Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $600 deri në 100% Bodog Casino
Rishikim
Nuk kërkohet Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
Antigua Online Gaming Association Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Xhekpote Progresive
 • Live LojëratKazino
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
 • Gati për Celular
€250 Bonus i Mireseardhjes at Circus.be Casino
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €250 deri në 100% Circus.be Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
Belgian Gaming Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Më e madhe Kazino Celular
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
Cashable
€100 Bonus i Mireseardhjes at Fruity King Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% Fruity King Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50x Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Nisur në 2022
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Cashable
€500 Bonus i Mireseardhjes at 888.it Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 125% 888.it Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30xb Bast
AAMS Italy Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Në dispozicion në Celular
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Përkrahje për Live Cat
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
Cashable
€400 Bonus i Mireseardhjes at LuckLand Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €400 deri në 100% LuckLand Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
35xb Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Optimizuar për Celular
 • Funksion Live Chat
 • Jo Limite në Tërheqje
Cashable
200% Bonus i Mireseardhjes at Casino Moons
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në 200% Casino Moons
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
Costa Rica Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Live Chat në dispozicion
 • 24/7 Live Suport
Cashable
200% Bonus i Mireseardhjes at Thebes Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në 200% Thebes Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
Costa Rica Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Thebes Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Lojrat Scratchcard
 • Në dispozicion në Celular
 • 0-24 Afati Tërheqjes
Cashable
1000sek Bonus i Mireseardhjes at Bertil Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 1000sek deri në 100% Bertil Casino
Rishikim
200 SEK Depozita Minimale
35x Bast
Malta Gaming Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kasino e madhe
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Nuk kërkohet llogari
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
Cashable
€200 Bonus i Mireseardhjes at Unique Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% Unique Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30xb Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi $n Lojëra Kazino
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Opsion per Lojrat Online
 • Max konvertimit £ 1,000.
Cashable
€2 000 Bonus i Mireseardhjes at JoyCasino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €2 000 deri në 100% JoyCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€500 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Kazno Celular të mëdha
 • 0-24 Afati Tërheqjes
Cashable
€400 Bonus i Mireseardhjes at Stake7 Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €400 deri në 100% Stake7 Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
Malta Gaming Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Opsion per Lojrat Online
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta

Didn't Find the Bonus You Wanted?

You Might Also Like

No Deposit

Bonus

Jo Depozit Bonus
Go to page

Cashback

Bonus

Bonus i Kthimit të Parave
Go to page

Free Spins

Bonus

Rrotullime Falas
Go to page

High Roller

Bonus

Bonus i Rulotës së Lartë
Go to page

Second Deposit

Bonus

Bonus Depozitave i Dytë
Go to page

Third Deposit

Bonus

Bonus Depozitave i Tretë
Go to page

Other

Bonus

Bonuset tjera
Go to page

Match Deposit

Bonus

Bonus Depozitave të Lojës
Go to page

Reload

Bonus

Bonusi Ringarkohet
Go to page

Free Play

Bonus

Luaj Falas
Go to page

Bingo Tickets

Bonus

Bileta Bingo
Go to page

Free Bets

Bonus

Baste Falas
Go to page

Sign up

Bonus

Registration Bonuses
Go to page

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.