sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
 • 100% Secure & Trusted
 • Fast Withdrawals
 • Verified

Bonus i Mireseardhjes

Bonuset e Kazinove Më të Mira të Rekomanduara nga Ne

400% Bonus i Mireseardhjes at Richprize Casino

Offer of the

Day
Vlerësuar: 8.37/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 400% deri në € 1600 Richprize Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 351 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë
50% Bonus i Mireseardhjes at Melbet Casino

Offer of the

Week
Vlerësuar: 8.37/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 50% deri në €350 Melbet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë
125% Bonus i Mireseardhjes at Zodiac Bet Casino

Offer of the

Month
Vlerësuar: 8.3/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 125% deri në € 125 Zodiac Bet Casino
Rishikim
€ 20 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Finding the best results for you

Filter by:
Currency
 • BINGO TICKETS
 • FREE BET
 • BTC
 • BTH
 • CZK
 • DKK
 • GBP
 • mBTC
 • MYR
 • NOK
 • PLN
 • RUB
 • SEK
 • THB
 • TRL
 • USD
 • YEN
 • ZAR
 • JPY
 • EUR
 • PERCENT
 • FS
 • MXN
 • CHF
 • PEN
Bonus Value
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Bonus i Mireseardhjes
  • Best Bonus i Mireseardhjes
  • New Bonus i Mireseardhjes
  Klasifikimi
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at BetWorld247 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 8.3/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në € 100 BetWorld247 Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 20 Depozita Minimale
  30x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Pikat e besnikërisë
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  Exclusive for CBF users Cashable
  150% Bonus i Mireseardhjes at National Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në EUR 200 National Casino
  Rishikim
  EUR 20 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Oferta të shkëlqyera mirëseardhjeje
  • Gamë e Gjerë Opsionesh për Mbështetjen ndaj Klientit
  • Miqësor ndaj përdoruesit dhe i përshtatshëm për mobile
  • Platforma është shumë e thjeshtë në përdorim
  • Ofron shumë mënyra për të paguar

  Lojërat e Lejuara

  Mechanical Clover BGAMING
  Exclusive for CBF users Cashable
  200% Bonus i Mireseardhjes at Candy Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në EUR 200 Candy Casino
  Rishikim
  EUR 10 Depozita Minimale
  45x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Online më të mira
  • Para të Gatshme në 5 Minuta
  • Bonuset e mira
  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  • Kërkesa për Baste e 45x Shumës së Bonusit.
  Exclusive for CBF users Cashable
  150% Bonus i Mireseardhjes at Cookie Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në EUR 200 Cookie Casino
  Rishikim
  EUR 20 Depozita Minimale
  40x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Mbështetja në chat live është e disponueshme 24/7
  • Shërbim klienti i besuar
  • Gamë Fantastike Promocionesh
  • Bonuse tërheqëse mirëseardhjeje

  Lojërat e Lejuara

  Mechanical Clover BGAMING
  Exclusive for CBF users Cashable
  150% Bonus i Mireseardhjes at 20 Bet Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në EUR 200 20 Bet Casino
  Rishikim
  EUR 20 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
  • Ofertë mirëseardhjeje
  • Luaj në desktop dhe mobile
  • Seleksionim i madh i mënyrave të pagesës
  • E thjeshtë për ta kontaktuar

  Lojërat e Lejuara

  Mechanical Clover BGAMING
  Exclusive for CBF users Cashable
  150% Bonus i Mireseardhjes at Avalon78 Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në EUR 200 Avalon78 Casino
  Rishikim
  EUR 20 Depozita Minimale
  40x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Oferta të shkëlqyera mirëseardhjeje
  • Program i fortë besnikërie
  • Kazino për lojë të menjëhershme
  • Bonuse të pabesueshme
  • Ekip ndihmues i mbështetjes ndaj klientit

  Lojërat e Lejuara

  Mechanical Clover BGAMING
  Cashable
  $10000 Bonus i Mireseardhjes at Las Vegas USA Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $10000 deri në 400% Las Vegas USA Casino
  Rishikim
  $20 Depozita Minimale
  50x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Përkrahje për Live Cat
  • Website optimizuar për Celular
  Cashable
  $7000 Bonus i Mireseardhjes at Sun Palace Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $7000 deri në 200% Sun Palace Casino
  Rishikim
  $20 Depozita Minimale
  40x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
  • Lojra të drejta i provuar
  • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
  Cashable
  $5000 Bonus i Mireseardhjes at Titan Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $5000 deri në 50% Titan Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $1,000 Depozita Minimale
  25x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
  • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
  • Funksion Live Chat
  • Kazino Fantastike Live
  Cashable
  $2500 Bonus i Mireseardhjes at Free Spin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $2500 deri në 250% Free Spin Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $25 Depozita Minimale
  30xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  • Krenohet A App tunelit
  • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
  Cashable
  €2 000 Bonus i Mireseardhjes at JoyCasino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €2 000 deri në 100% JoyCasino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €500 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Përzgjedhje e mirë e lojrave
  • Kazno Celular të mëdha
  • 0-24 Afati Tërheqjes
  Cashable
  €2 000 Bonus i Mireseardhjes at Casino X
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €2 000 deri në 100% Casino X
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €500 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kohë e shkurtër e tërheqjes
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Kazino Celular përfshira
  • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
  • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
  Cashable
  $3000 Bonus i Mireseardhjes at Exclusive Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $3000 deri në 200% Exclusive Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  40xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
  • Kazino Online më të mira
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Ka Novomatiks
  Cashable
  $600 Bonus i Mireseardhjes at PokerStars Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 7.08/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $600 deri në 100% PokerStars Casino
  Rishikim
  $10 Depozita Minimale
  20x Bast
  Isle of Man Isle of Man Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Dizajni miqësor Celular
  • Turne në Lojra
  • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
  Cashable
  2500r Bonus i Mireseardhjes at Thunderbolt Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 2500r deri në 100% Thunderbolt Casino
  Rishikim
  50 R Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
  • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Kazino Gati Celular
  Cashable
  $2500 Bonus i Mireseardhjes at Uptown Aces Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $2500 deri në 250% Uptown Aces Casino
  Rishikim
  $20 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Kazino Celular përfshira
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
  Cashable
  €140 Bonus i Mireseardhjes at 888 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 7.08/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €140 deri në 100% 888 Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  30xb Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Xhekpote Progresive
  • Filloni nga 10 €
  • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
  Cashable
  300% Bonus i Mireseardhjes at Grand Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.94/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 300% Grand Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 5 Depozita Minimale
  20x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Punon në xhekpote progresive!
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  Cashable
  $2000 Bonus i Mireseardhjes at Superior Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $2000 deri në 400% Superior Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $25 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
  • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Superior Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
  • Përkrahje për Live Cat
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at Bitcoincasino.io
  Cashable
  Vlerësuar: 6.97/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €4000 Bitcoincasino.io
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €15 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • 24/7 Live Cat
  • Ofruesve të ndryshme Software
  Cashable
  EUR 2000 Bonus i Mireseardhjes at Casino Empire
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: EUR 2000 deri në €2000 Casino Empire
  Rishikim
  €20 Depozita Minimale
  50x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Kazino Celular
  • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Bonus i mirë mirëseardhje
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at Europa Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.94/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $100 Europa Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $10 Depozita Minimale
  30x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Cashable
  €200 Bonus i Mireseardhjes at 777 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.84/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% 777 Casino
  Rishikim
  €20 Depozita Minimale
  30xb Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kohë e shkurtër e tërheqjes
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • RNG Certifikuar
  • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
  • 0-24 Afati Tërheqjes
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at Spin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.84/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €400 Spin Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  70x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Website optimizuar për Celular
  Cashable
  1500r Bonus i Mireseardhjes at Springbok Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 1500r deri në 100% Springbok Casino
  Rishikim
  25 R Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Dizajni miqësor Celular
  • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
  • 24/7 Live Suport
  • Bibliotekë e madhe e caktuar
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at Platin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.77/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €250 Platin Casino
  Rishikim
  €10 Depozita Minimale
  30x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Opsion per Lojrat Online
  • Ofruesve të ndryshme Software

  Lojërat e Lejuara

  Book of Dead Play'n GO
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at AmunRa Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.77/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në € 300 AmunRa Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 20 Depozita Minimale
  30x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit

  Finding the best results for you

  Didn't Find the Bonus You Wanted?

  You Might Also Like

  No Deposit

  Bonus

  Jo Depozit Bonus
  Go to page

  Second Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave i Dytë
  Go to page

  Third Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave i Tretë
  Go to page

  Cashback

  Bonus

  Bonus i Kthimit të Parave
  Go to page

  Other

  Bonus

  Bonuset tjera
  Go to page

  Match Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave të Lojës
  Go to page

  Free Spins

  Bonus

  Rrotullime Falas
  Go to page

  Reload

  Bonus

  Bonusi Ringarkohet
  Go to page

  High Roller

  Bonus

  Bonus i Rulotës së Lartë
  Go to page

  Free Play

  Bonus

  Luaj Falas
  Go to page

  Bingo Tickets

  Bonus

  Bileta Bingo
  Go to page

  Free Bet

  Bonus

  Free Bet
  Go to page

  Sign Up

  Bonus

  Sign Up Bonus
  Go to page

  Registration

  Bonus

  Bonus Regjistrimi
  Go to page

  For Existing Players

  Bonus

  Për lojtarët ekzistues
  Go to page

  For New Players

  Bonus

  Për lojtarët e rinj
  Go to page

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.